İnternetsiz 2 konsol ile oynanabilen PS3 oyunları önerisi

XippingS

Hectopat
Arkadaşlar merhaba yarın kuzenlerimle bir yere yatılı gideceğiz birkaç gün yatılı kalacağız gibi. Ve eğlenmek için PS3 oyunlarından indirmek istiyorum, oyun önerebilir misiniz? Bu arada istediğim oyunlar 2 konsol ile aynı yerden oynayabileceğimiz oyunlar, internetten buluşulacak oyunlar değil. Mortal Kombat duydum ama hangisinde var bu ve önerdiğiniz oyunlar nedir? Kötü oyunlar olmazsa sevinirim.

@393060 hocam siz anlıyordunuz herhalde PS3'ten sizi görmüştüm oyun öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mortal Kombat 9 (oyunun adı direk Mortal Kombat), Blur, Street Fighter IV, Tekken 6, Marvel vs Capcom, Minecraft (split-screen manyak zevkli oluyor).

Edit: PS3 özel MK’da Kratos var oynanabilir karakter olarak çok iyi detay.

Mortal Kombat 9 (oyunun adı direk Mortal Kombat), blur, Street Fighter IV, Tekken 6, Marvel vs Capcom, Minecraft (split-screen manyak zevkli oluyor).

Edit: PS3 özel Mk'da kratos var oynanabilir karakter olarak çok iyi detay.

Teşekkür ederim bugün indireceğim hepsi sığarsa internet hızlı gayet ama 100 Mbps destekliyor Ethernet portu herhalde.

Mortal Kombat 9 (oyunun adı direk Mortal Kombat), blur, Street Fighter IV, Tekken 6, Marvel vs Capcom, Minecraft (split-screen manyak zevkli oluyor).

Edit: PS3 özel Mk'da kratos var oynanabilir karakter olarak çok iyi detay.

Hocam indirdim Mortal Kombat komboları inanılmaz zor. Daha xray yeteneği nasıl kullanılıyor onu bile çözemedim, söyler misiniz acaba?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim bugün indireceğim hepsi sığarsa internet hızlı gayet ama 100 Mbps destekliyor Ethernet portu herhalde.

Hocam indirdim Mortal Kombat komboları inanılmaz zor. Daha xray yeteneği nasıl kullanılıyor onu bile çözemedim, söyler misiniz acaba?
Altta bir bar var orası dayak yedikçe ya da oynadıkça artıyor orası full olunca L2+R2 yapacaksın diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı