İnternetsiz oynanacak oyun tavsiyesi

MX150 sefiri

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop: Lenovo ideapad 330 15-IKB
Ekran kartı: Nvidia MX150
İşlemci: İ5 8250u
Ram: 8 GB
Depolama: 480 GB SSD
Kasa
Ekran kartı: AMD radeon afox rx 6600xt
İşlemci: AMD ryzen 5500
Ram: 16 gn apacer panther
Depolama: WD 1TB HDD + Hikvison 512GB m2 SSD
Monitör: MSI Optix G24C4
Klavye: Logitech G213 Prodigy
Mouse: Logitech G300s
Kulaklık: Gamepower Luna

3D yazıcı #1: Ender 3 (Hudson "Doc" Hornet)
3D yazıcı #2: Ender 3 NEO (Ligthning "Rookie" McQueen)
Meslek
Otomasyon öğrencisi. (Elektrik-elektronik, Mekanik, Yazılım, Donanım, Grafik Tasarım, 3D model tasarımı ve basımı)
Arkadaşlar 1 - 1.5 ay memlekete gideceğim. Kolay kolay her yerde internet bulamayacağım. Evdeyken birkaç oyun indirdim. İnternet gerektireni de gerektirmeyini de indirdim. Ekliyeceğiniz oyunlar varsa denemeye açığım. Okuduğunuz için teşekkür ederim iyi günler...

Şu an yüklü oyunlar;
ETS 2.
Rokcet League.
Rainbow Six Siege.
GTA 5.
FIFA 20.
Wrc 6.
Forza Horizon 4.

İndirmekte kararsız kaldığım oyunlar;
Star Wars fallen order.
Battlefield 5.
(Bu oyunları oynadıysanız. İnternet olmadan nasıl gidiyor?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Star Wars: Jedi Fallen Order'ı henüz oynamasamda oyun zaten hikaye odaklı bir oyun olduğu için internet kısmında sıkıntı yaratacağını pek düşünmüyorum.
Benim tavsiyelerimse eğer simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsan Prison Architect, hikayesini beğendiğim The Walking Dead serisi, Dishonored serisi, DOOM, DOOM Eternal ve Batman Arkham serisi ve eklemek istiyorum ki Batman Arkham serisinden hoşlanacağını düşünüyorsan oyunun içindeki Riddler bilmecelerine de uğraşarak oyunun oynanma süresini opsiyonel bir şekilde de uzatabilirsin.

Metro serisine bakabilirsin çok güzel bir seridir, ayriyeten Crysis serisini kesinlikle tavsiye ederim. Bahsettiğim iki seride 3 oyundan oluşmakta
Epic gamesten zamanında ücretsiz aldığım metro exodus vardı. Onu deneyebilirim teşekkür ederim önerin için.

Geri
Yukarı