Çözüldü Internette bedava virtual machine hizmeti var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Grandsir

Decapat
Yer
Novigrad
Bilgisayarıma virtual machine kurmaya karar verdim ama bunu uygulama olarak kurmak istemiyorum ve birkaç tane virtual machine hizmeti buldum fakat onlar da gerçekten çok pahalıydı. Sizin bildiğiniz bir site var mı?

Çözüm
Sanal makine kurmuyorsanız VPS sunucu satın alıp uzaktan ona bağlanmak mantıklı fakat bu web ile uğraşmıyorsanız boş iş olacaktır.

Bilgisayarınıza VirtualBox kurabilirsiniz ücretsiz olarak.
Sanal makine kurmuyorsanız VPS sunucu satın alıp uzaktan ona bağlanmak mantıklı fakat bu web ile uğraşmıyorsanız boş iş olacaktır.

Bilgisayarınıza VirtualBox kurabilirsiniz ücretsiz olarak.
Cevabınız için teşekkür ederim. Virtual box için önerebileceğiniz bir uygulama var mı kullanımı basit olsun ama.

google cloud içinde 300 dolarlık kredi ile uygulama yapılabiliyor ve daha birçok örnek var bu şekilde örnek olarak.örneğin google cloud 'da nodejs uygulaması geliştirebilirsin aylık 28$ kredi bitene kadar ücretsiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı