İnternette gezerken mause kitlenmeleri

4Unchainn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim herkese iyi günler diliyorum.
Konuyu belki yanlış açmışımdır yetkililerden özür diliyerekten gerekenleri yapmalarını bekliyorum.

Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadan beri delirmek üzereyim. Bilgisayarımı yaklaşık 4 ay önce bi arkadaşımdan aldım ve hiçbi sorunu yoktu bilgisayarın şu son 1 hafta içinde bilgisayarda takılamalar meydana gelmeye başladı. internette gezerken aniden tak diye donup hiçbir tepki vermiyordu windows 7 professional kullanıyodum. Virüs tarattım herşeyi yaptım sorun geçmedi. Bende windows 8.1 pro 64 bit geçmeye karar verdim geçtim sorun halen çözülmedi. Forumlarda yapılan yorumlara göre kasada bi kaç değişiklik yaptım.

Bios güncellemek istedim herşeyi beceriyorum ama şu asus anakart bioslarını güncellemeyi bilmiyorum onuda denemek lazım.

Isı olabilir dediler. Termal macununu sürdüm. diğer fanı aktif ettim cpu sıcaklığı en fazla max 55 oluyor. yani abartılıcak bi ısı değeri değil.

Harddiskten yapabilir dediler. Harddiski değiştirdim sorun aynı.

Sata kablosu olabilir dediler. Değiştirdim sorun aynı.

Temizledim içini sorun aynı.

En sonunda bi forumda arkadaş güç kaynağı yetmeyince kitler dedi bende 230 wattlık bi psu'ya sahiptim.

yeni bi psu aldım 400 watt değerinde sorun yine değişmedi halen aynı arkadaşlar. Asus M2V-TVM anakartım var.

Sistemim şu şekilde : 4 gb ddr2 2x 667 mhz ram.
nvidia geforce g210 1 gb 64 bit ekran kartı
Amd athlon x64 dual core +4000 processor işlemci.
250 gb samsung hdd

Arkadaşlar deneyimli abilerimden Bütün yardımlarınızı bekliyorum. Hepinize iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı