İnternette gezinirken rastgele dosya iniyor

ufuk_ufuk

Hectopat
Web'de dolaşırken kendiğilinden dosya iniyor. Antivirüs programı ile tarıyorum ama sorun gözükmüyor, inen dosayayı sildikden sonra belli bir zaman sonra webde gezinirken kendiliğinden tekrar iniyor. Bundan ayrı olarak PC klavye dili kendi kendine İngilizceye geçiyor.

capture-20221107-230404-crop.png

Hocam hangi Anti-Virüs'den taratıyorsunuz ki? Virüs olmama ihtimali %99 galiba. Onun dışında tarayıcı eklentilerinize bakabilirsiniz ve PC'nin klavye dilinin Ingilizceye geçtiği zaman çözümünü bilmiyorsanız sol Shift + sol alt tuşlarına aynı anda basarsanız çözülür.

Web'de dolaşırken kendiğilinden dosya iniyor. Antivirüs programı ile tarıyorum ama sorun gözükmüyor, inen dosayayı sildikden sonra belli bir zaman sonra webde gezinirken kendiliğinden tekrar iniyor. Bundan ayrı olarak PC klavye dili kendi kendine İngilizceye geçiyor.

Eki Görüntüle 1566106
Bendede dil degisyordu ingilice dilini pc de kaldırdım o düzeldi win def le dene bide

Hocam hangi Anti-Virüs'den taratıyorsunuz ki? Virüs olmama ihtimali %99 galiba. Onun dışında tarayıcı eklentilerinize bakabilirsiniz ve PC'nin klavye dilinin ıngilizceye geçtiği zaman çözümünü bilmiyorsanız sol Shift + sol alt tuşlarına aynı anda basarsanız çözülür.

McAfee ücretli versiyonunu kullanıyorum, bana da çerez ayarlarından gibi geldi. Dil ayarlarından İngilizce seçeneğini sildim 🙂

Geri
Yukarı