İnternette herhangi bir video izlerken ses kayması sorunu

LCDPBerlin

Hectopat
Sistemim: İşlemci: Intel Pentium Dual Core E6500 2.9 GHz.
RAM: Samsung 4x2 GB DDR3 1333 MHz.
Ekran kartı: Zotac GT 630 2 GB GDDR3.
SSD: SanDisk 240GB SSD.
İşletim sistemi: Windows 10 Pro.
Evet başlıktan da anlaşılacağı gibi internette herhangi bir siteden herhangi bir şey izlerken ilk başta normal, sonrasında sürekli artan bir ses kayması yaşıyorum. Sayfaya F5 atsam düzeliyor fakat tekrar oluyor. Bu durumdan çok rahatsız olmaya başladım artık. Windows 10 sürümüm güncel. Ekran kartı driverım güncellenmiyor onda da başka bir hata veriyor o ayrı bir konu ama durum bu şekilde yardımcı olursanız sevinirim.

Biosunuz güncel mi? Çok önemlidir bu. İnternetten güncel mi diye kolayca bakıp değilse yine rehberden güncellerseniz sorun çözülücektir, güncelse tekrar yazarsınız.

Farklı tarayıcılarda denediniz mi? Bios ile alaka kurmadım bende. Yani 1.000.000 farklı çözüm olur bu konuya ama bunlar çözüm olmazsa ise 1.000.001 sırada Bios güncellemesi yapalım hadi derim. Zaten sizin ana kartına muhtemelen yıllar yıllar önce güncelleme gelmiştir.

Farklı tarayıcılarda denediniz mi? Bios ile alaka kurmadım bende. Yani 1.000.000 farklı çözüm olur bu konuya ama bunlar çözüm olmazsa ise 1.000.001 sırada Bios güncellemesi yapalım hadi derim. Zaten sizin ana kartına muhtemelen yıllar yıllar önce güncelleme gelmiştir.
Evet farklı tarayıcılardan denedim yine aynı. Bu arada anakartı yazmayı unutmuşum evet
Gigabyte G41-M Combo anakart.

Ses sürücüsünü kaldırıp yeniden başlatın. Sonra ana kartınızın resmi sitesinden ses sürücülerini kurmayı dener misiniz?

Ayrıca aşağıdaki konuya bakar mısınız? Konuya açan sorunu çözmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı