İnternette izlediğim videolar takılıyor

• Konuyu başlatan Barış Şentürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 3B
B

Barış Şentürk

Ziyaretçi
Bilgisayara defalarca format atmama rağmen bütün internet tarayıcılarında her video sitesinde videolar takılıyo. CD''den izlediğimde ya da film indirip izlediğimde bu sorun olmuyo. İnternetteki videolar takılma değil de sanki kare atlarken dalgalanıyo gibi oluyo. Bu sorunu ne yaptım ne ettiysem çözemedim. Not chrome/plugins ayarını ve video ayarlarını denedim ama sonuç hep aynı. Servise gönderdim parçalarda bi sorun yok dediler. Monitör de değiştim hdmı çıkışlı parçaları kendim test yaptım yine bir hata algılanmadı. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverların güncel mi?

Evet her sitede izlediğim videolar aynı. Youtube deki html5 tabanlı videolarda yüksek çözünürlükte sanki dalgalanma gibi ama vk ve rus seçenekli videolarda takılma tarzı sadece kareden kareye atlarken oluyo. İşletim sistemim şu an Windows 7 64 bit service pack 1 güncel şu anda. Ekran kartı driver da güncel. İnternet için codec gerekiyormu bilmiyorum ama k-lite codec pack yüklü şu anda full paket. Dediğim gibi dün film indirdim denemek için media player da çalıştırdım cam gibi oynadı fakat internette izlediğim zaman hep bir takılmayla karşılaşıyorum.

Ekran kartından kaynaklanıyor olabilir? Nedir modeli?.
  • Asus gtx 760 ekran kartı
  • amd fx 8350 işlemci
  • 2*4 8 gb
  • gskıll 1866 mhz ram

Driverlar güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı sorunu yapıyordu. Videonun üzerinde sağ tıklayıp. Ayarlardan eklentileri kaldırmayı dene. Ekran kartını güncelle. Yada dediği gibi. Şuan Windows 8.1 deyim böyle bir sorun yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı