İnternette ping oluyor

Birgaripmazlum

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 5600x
Amd Radeon Rx 6700 XT 12GB
Asus Prime b550m-k
Kingston Fury (2x8) 16 GB Ram 3600mhz
1TB KioxiaExceriaM.2 NVMe
Merhaba arkadaşlar, kendi evimde değil de babaannemin evinde 2 haftadır kalıyorum ve PC'yi de oraya getirdim. Sorunum şu ki sabahleyin bir problem olmazken akşam 21:45-22:00 gibi ping problemi oluyor 1 dakika da bir 10 saniye artış oluyor.(internet gitmiyor)sizce problem nedir? Bu sorunu her gece yaşıyorum.

Merhaba arkadaşlar, kendi evimde değil de babaannemin evinde 2 haftadır kalıyorum ve PC'yi de oraya getirdim. Sorunum şu ki sabahleyin bir problem olmazken akşam 21:45-22:00 gibi ping problemi oluyor 1 dakika da bir 10 saniye artış oluyor.(internet gitmiyor)sizce problem nedir? Bu sorunu her gece yaşıyorum.
Bazen modem kaynaklı belirli zamanlarda internette sorun yaşanabiliyor. Eskiden Turkcell kullanırken sabahları çok fazla ping olurken akşamda çok hızlı bir internet oluyordu.

Yoğunluktan dolayı oluyordur. Sabahleyin kullanan sayısı daha azdır.

Ben de bu hafta ilk defa Ethernet kablosu aldım. (milyoncudan 46₺'ye almıştım.) (20 metre)
Ve sorunum çözüldü.

Sizin de mi sadece geceleri problem oluyordu?

Çözüm istiyorsanız ISS'yi arayıp sizi farklı bir servere taşımasını isteyeceksiniz. Daha az kullanıcı oldugu zaman sorununuz çözülecektir.

Teşekkürler hocam deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı