İnternette satılan parfümün orijinalliği nasıl anlaşılır?

memokayas

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, arkadaşımın tavsiyesi olarak versace eros parfüm satın alacağım. Fakat her sitede farklı fiyatlar çıkıyor ve maalesef Türkiye'de satılan tüm ürünlerin orijinal olduğuna güvenemiyorum. Yüzde elliye varan bir fiyat farkı var. Aşağıya 4 siteyi bırakıyorum, hepsi bilinen firmalar fakat dediğim gibi fiyat farkı soru işareti oluşturuyor. Beymen'in sıradan ürünleri dahi fazladan fiyatlandırdığını las Vegas ve New York'taki farklı markaların mağazalarında gördüğüm için de yalnızca beymen adına fazladan para vermek istemiyorum. Fikrinizi belirtebilirseniz sevinirim.

www.a101.com.tr/kozmetik-kisisel-bakim/versace-eros-erkek-parfum-edt-100-ml

Eros zaten Amazon üstünde indirimli olarak satılıyor şuan o yüzden sıkıntı yok.

https://www.amazon.com.tr/Versace-Eros-EDT-Erkek-Parfüm/dp/B00B4TR3KG/ref=sr_1_3?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=3TVKVOYAG5OYK&keywords=eros&qid=1704487359&sprefix=ero%2Caps%2C149&sr=8-3&th=1

Eros zaten Amazon üstünde indirimli olarak satılıyor şuan o yüzden sıkıntı yok.

https://www.amazon.com.tr/Versace-Eros-EDT-Erkek-Parfüm/dp/B00B4TR3KG/ref=sr_1_3?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=3TVKVOYAG5OYK&keywords=eros&qid=1704487359&sprefix=ero%2Caps%2C149&sr=8-3&th=1
Bu satıcı hakkında epey şikayet gördüğüm için Amazon'dan almayı düşünmüyorum yoksa yarın kapıma kargoyu bırakan bir firmayı tercih etmezlik yapmam zaten 😁

Bu satıcı hakkında epey şikayet gördüğüm için Amazon'dan almayı düşünmüyorum yoksa yarın kapıma kargoyu bırakan bir firmayı tercih etmezlik yapmam zaten 😁
Kardeş direkt Amazon'un kendisi ile sıkıntı yaşadıysan sen baya şansız bir insansın demek ki sana Sephora'dan gelen malda bile sıkıntı çıkabilir bir hocaya okuttur sen kendini :D.

Satıcı değil üretici yazmam lazımdı pardon 😀. Açıkçası fiyat da pek güven vermedi ben 200'lük şişesinin New York'taki bir outlette 100 dolara satılıyor gibisinden hatırlıyorum. Yoksa Amazon başımızın üstünde yeri var ne Amerika'dayken ne burada bir sorun yaşamadım hiç.
@memokayas Satıcı Amazon'un kendisi hocam. Nasıl bir sıkıntı yaşadın veya yaşayabilirsin Amazon ile? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı