Yurt dışından sipariş verilen Columbia ayakkabı orijinalliği nasıl anlaşılır?

Wone

Kilopat
Daha fazla  
Selam herkese, yurt dışından Columbia ayakkabı siparişi verdim. Ürün elime ulaştı fakat farklı bir iç etiket görüyorum normalde daha önce böyle bir Columbia ayakkabı içi etiketi görmemiştim. İnternetten baktığımda Sahibinden'de bir arkadaşta ilana bana ulaşan ürün gibi aynı etiketi bulunan bir ayakkabı satışa koymuş, sizce orijinal midir benim aldığım ürün?
"Bahsettiğim İlan"

Dosya Ekleri

• 1699394938691.png
    1699394938691.png
    869,9 KB · Görüntüleme: 151
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese, yurt dışından Columbia ayakkabı siparişi verdim. Ürün elime ulaştı fakat farklı bir iç etiket görüyorum normalde daha önce böyle bir Columbia ayakkabı içi etiketi görmemiştim. İnternetten baktığımda Sahibinden'de bir arkadaşta ilana bana ulaşan ürün gibi aynı etiketi bulunan bir ayakkabı satışa koymuş, sizce orijinal midir benim aldığım ürün?
"Bahsettiğim İlan"

Aldığınız site güvenilirse orijinaldir tabi, nereden aldınız?

Fiyatına bakın. Piyasa fiyatının çok çok altındaysa muhtemelen çok iyi sahtelerdir.

Columbia'nın en göze çarpan özelliği tabanındaki işçiliktir. Logosunun temiz ve net olması gerekir. Logo bulanıksa sahtedir. İç tabandaki baskıların kalitesine ve malzemenin sertliğine bakın. Sahteler fazla yumuşak ve ince olur. Sonuçta bir performans ayakkabısı alıyorsunuz, performans tabanına sahip olmalı. Dış taban kaliteli İtalyan kauçuğu olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı