İnternette satılan R5 5600'lerin arasında neden fiyat farkı var?

Ceyhun Ege

Centipat
Daha fazla  
İkisi de Ryzen 5 5600 değil mi? Niye böyle farklı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221020-185728.jpg
    Screenshot_20221020-185728.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de Ryzen 5 5600 değil mi? Niye böyle farklı?
Satıcısı farklı.
Her şeyde öyle değil mi? En ucuzla en pahalı arasında 1000 lira fark olur çoklukla.

Hatta bazı satıcılar aynı modeli 4 farklı fiyatla listelerler, çünkü müşterinin hangisini ilk göreceği belli olmaz. Ucuza satarsa da kazanır, en pahalıya satarsa 2 kat kazanır.
Bir de bazı müşteriler en pahalısı en iyisidir diye düşünür vb...

Satıcı farkının yanı sıra, işlemcinin nasıl satıldığı önemli. Kutusuz, fansız satılan işlemciler var (tray olarak geçer). Esas fark ettiren durum bu.

Hayir fiyat sormadim: Başlığı kontrol ederken değiştirmişler galiba, normalde "niye böyle farkli" yazmıştım.
Özellikleri farkli L3 onbellemler
Satıcı farkının yanı sıra, işlemcinin nasıl satıldığı önemli. Kutusuz, fansız satılan işlemciler var (tray olarak geçer). Esas fark ettiren durum bu.
Satıcısı farklı.
Her şeyde öyle değil mi? En ucuzla en pahalı arasında 1000 lira fark olur çoklukla.

Hatta bazı satıcılar aynı modeli 4 farklı fiyatla listelerler, çünkü müşterinin hangisini ilk göreceği belli olmaz. Ucuza satarsa da kazanır, en pahalıya satarsa 2 kat kazanır.
Bir de bazı müşteriler en pahalısı en iyisidir diye düşünür vb...

i falan.
Alacaksanız daha ucuza var bu arada.

Hayir fiyat sormadim: Başlığı kontrol ederken değiştirmişler galiba, normalde "niye böyle farkli" yazmıştım.
Özellikleri farkli L3 onbellemler.

İ falan.

Yani GHz'leri onbellekleri falan farklı ama 2 side Ryzen 5 5600?

Yeni konular

Geri
Yukarı