Çözüldü MPK R5 5600 işlemci ile R5 5600 arasında ne fark var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
MPK'ların garantisiz olduğunu nereden çıkardınız?

Sıfır 1 araba aldığınızı varsayın bu araba modelininde 3 ya da 4 çeşiti oluyor değil mi? Boş ve dolu paketi gibi. İşlemcide tray. MPK ve Box'u bunun gibi düşünün.

Anladım, bir konuda OEM demişlerdi OEM de bildiğim kadarıyla garantisiz ürünler o yüzden sordum ve sitedinde 24 ay garanti yazıyormuş yeni gördüm. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Anladım, bir konuda OEM demişlerdi OEM de bildiğim kadarıyla garantisiz ürünler o yüzden sordum ve sitedinde 24 ay garanti yazıyormuş yeni gördüm. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Oem garantisiz ürün değil. Oem ürün şu oluyor mesela gittin Asus ya da Casper marka bir pc sistem aldın. O kasa komple garanti kapsamında oluyor. İçinde bulundurduğu parçalar oem oluyor. Oem ürün sadece o model cihaz için üretildiğinde, Oem ürün oluyor.

Oem garantisiz ürün değil. Oem ürün şu oluyor mesela gittin Asus ya da Casper marka bir pc sistem aldın. O kasa komple garanti kapsamında oluyor. İçinde bulundurduğu parçalar oem oluyor. Oem ürün sadece o model cihaz için üretildiğinde, Oem ürün oluyor.
Birde oem kasa'nın içini açıp, parçalarını değiştirirsen garantiden çıkıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı