İnternette serbest şekilde nasıl çalışılır?

725064

Picopat
Makaleler
2
20 yaşındayım. Makine bölümü mezunuyum. Ama malum biliyorsunuz ustalar çok biniyor ve işi öğreten olmuyor hep hammallık yaptırıyorlar. Ve biraz meşgulüm istemiyorum. Bende o yüzden internetten kazananları gördüm. Neden bende kazanamayayım ki? O da insan bende insanım. Eşitiz. Elimden geldiğince öğrenip uygulamaya geçirme tarafındayım. Armut plartformu aslında güzelmiş ama ilana teklif verme gibi saçmalık var. Ve kabul etmezse boşa da gidecek o para. Ne yapabilirim yol gösterebilir misiniz? Şu an girebileceğim Max reelde part time iş olur. Aile içi meseleler bitene kadar hiçbir yere Full time giremem. Bu arada fiver, upwork gibi yerlerde de çok Hintli var gibi.

Bir sürü site var aslında benim sana tavsiyem şudur sosyal. Medya kullanımına özen gösterin yaptığınız işleri güzelce çekin atın ve reklam verin para kazanmak için para harcamak şart.

Bir sürü site var aslında benim sana tavsiyem şudur sosyal. Medya kullanımına özen gösterin yaptığınız işleri güzelce çekin atın ve reklam verin para kazanmak için para harcamak şart.

Reklam verebilecek param yok ki. Aslında armut ücretsiz olsa çoğu kişiyle iş yapabilirim ama sorun ücretsiz olmaması.

Teşekkür ederim bu arada öneriniz için ama yapabilecek imkan yok.

Reklam verebilecek param yok ki. Aslında armut ücretsiz olsa çoğu kişiyle iş yapabilirim ama sorun ücretsiz olmaması.

Teşekkür ederim bu arada öneriniz için ama yapabilecek imkan yok.

Para harcadıkca kazanırsın sen eğer yapacağın işe güveniyorsan örnek vereyim 100 TL reklam verirsin 1000 TL'lik iş yaparsın tamamen pazarlamaya bağlı.

Para harcadıkca kazanırsın sen eğer yapacağın işe güveniyorsan örnek vereyim 100 TL reklam verirsin 1000 TL'lik iş yaparsın tamamen pazarlamaya bağlı.

Peki reklamsız hiç şansım yok mu? Sosyal medya hesaplarıyla insanları takip edip biografime falan link koysam.

Peki reklamsız hiç şansım yok mu? Sosyal medya hesaplarıyla insanları takip edip biografime falan link koysam.

Olabilir şahsen ne işle uğraşıyorsan örnek vereyim mobilya mobilya sayfasının takipçilerine istek atarsın ve geri dönüş sağlarsın oda olabilir denemek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı