İnternette ucuza satılan Windows 10 lisansları güvenilir mi?

Kimse kusura bakmasında bir w10 kaç bin tl ye satılıyor, uygun bir kur sabitleme politikası yok korsan tabi ki olur. ( kenid bilgisayarimda 15 tl lik kodlardan aldim 1.5 yil oldu sikinti yok tam gaz devam)
OEM key için bir şey demedim. Aslında onun için de konu açılmıştı OEM keyler korsan mı diye. Neyse, benim uyarım korsan için.🙂

Hocam arkadaşi çoktan uçurdular.
Farkettim. Daha önce böyle olaylar gördüm.😀

Bence OEM keylerde de bir oyun var ama bilmiyorum. Kimse hayrına 1000 küsür liralık ürünü 15 TL'ye vermez. Bir iş var bence. Ama millet gidip de 1500 TL işletim sistemine vermez, veremez. Bende vermem. Araştıracağım yarın. Merak ettim.😀

Son 3 yılda 4 tane ben aldım, 10 küsür arkadaşlarıma aldırmışımdır. Hala patlamadık sorun yok. Geçen ay 2.5TL'ye aldım bir tane daha. Ara ara kontrol edin 1-2TL'ye kadar düşüyor. :) Çok para vermenize gerek yok, fiyatları çok orantısız.

Fark ettim. Daha önce böyle olaylar gördüm.😀

Bence OEM Key'lerde de bir oyun var ama bilmiyorum. Kimse hayrına 1000 küsur liralık ürünü 15 TL'ye vermez. Bir iş var bence. Ama millet gidip de 1500 TL işletim sistemine vermez, veremez. Bende vermem. Araştıracağım yarın. Merak ettim.😀

Ucuzlarin çoğu MAK Key oluyor. Bunlarda tek anahtarı birden fazla kişiye satabiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı