İnternette Windows 10 Anahtarları Neden Ucuza Satılıyor?

Bealneer

Hectopat
İş için yeni bir bilgisayar aldım, ve içinde işletim sistemi henüz yok. Windows 10 satın alacağım ama internette 20-30 TL'ye Key'ler satılıyor. Bilgisayar iş için olacağından ötürü güvenlik açısından bir sıkıntı olsun istemiyorum. Bu Key'ler yorumlara göre güvenilir oluyor diyorlar ama benim asıl merak ettiğim bunlar neden ucuz ve satın aldığım takdirde uzaktan benim bilgisayarıma erişim sağlanabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum biraz baksaydın foruma abartısız binlerce konu var. Bu keyler Microsoft tarafından önerilmiyor fakat bildiğin key hiçbir farkı yok sana hiç bir şekilde uzaktan falan erişemezler satıcıyı iyi bulduğun sürece bir sorun yaşamazsın.

Keylerin bulunup iptal edilebilme gibi bir durumu yok. Microsoft'un bu iş için baya mesai harcaması lazım ve de Microsoft tarafından tabii ki önerilmeyecek. Keylerde hiçbir sıkıntı yok. Keyler tek kullanımlık da değil. Evet, kullandığın zaman başka bir yerde kullanılmıyor (başka bir anakartta) ama diyelim ki yeni anakart aldın, ordan iptal ederek yeni anakarta taşıyabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı