İnternette yüksek ping var

Hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz fiber olmasaydı altyapıdan süphe edecektim ama servis saglayicsiyla iletişime geçin bence, hızınızı yükseltmenizide öneririm altyapıya göre düşün paket kullaniyorsunuz.

Şu an Türk Telekom'u kullanıyoruz. Aile evinde yaşıyorum yani onlar ödüyor. Ve daha yeni sözleşme yenilemişer o yüzden başka servise geçemiyoruz diye biliyorum ve fazla yüksek pakete de çıkmak istemiyorlar. Peki bu durum hiç düzelmez mi?

Hizini 50 Mbps yukseltirseniz sorun ortadan kalkar diye dusunuyorum ben 35 Mbps'lik palette bu sorunu yasiyorum 50 Mbps pakete gecince duzelmisti.

Paket yükseltmeden düzelmez 2 yillik sozlesme imzalamislardir buyuk ihtimal tahahhüt bitince TurkNet önerebilirim ama biraz beklemeniz gerekiyor :)

Paket yükseltmeden düzelmez 2 yillik sozlesme imzalamislardir buyuk ihtimal tahahhüt bitince TurkNet önerebilirim ama biraz beklemeniz gerekiyor :)

Hocam zaten bu yaz sınavım var kazanırsam buradan gideceğim o da işime yaramaz ama gerçekten çok sıkıcı bir durumdayım azıcık oyun oynamak istiyorum zaten dersler yoruyor pingden dolayı oyun daha da sinirlendiriyor sinir küpü olup bitiriyorum günümü.

Hocam zaten bu yaz sınavım var kazanırsam buradan gideceğim o da işime yaramaz ama gerçekten çok sıkıcı bir durumdayım azıcık oyun oynamak istiyorum zaten dersler yoruyor pingden dolayı oyun daha da sinirlendiriyor sinir küpü olup bitiriyorum günümü.
Hocam müşteri hizmetleri ile görüşün fiyat uygun gelirse 50 mbps pakete geçiş yapın yoksa yapacak birşey yok

Bir de şunu söylemek istiyorum modem salonda olduğu için salondan odama kablo çekmedik bende Wi-Fi repeater aldım ve onun üstündenn kullanıyorum bundan kaynaklı olabilir mi acaba?

Bir de şunu söylemek istiyorum modem salonda olduğu için salondan odama kablo çekmedik bende Wi-Fi repeater aldım ve onun üstündenn kullanıyorum bundan kaynaklı olabilir mi acaba?
Hocam modemin yanından kablo ile bağlanip test etme imkanınız varmı sinyal genişletici cihazla ping'i arttirabilir

Geri
Yukarı