İnternetteki Bazı Resimler Yüklenmiyor Ve Bazı Siteler Açılmıyor

afkybnds

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, Vodafone internet kullanıyorum ve Youtube profil fotoğrafları, Steam'deki başarım simgelerini göremiyorum, CS:GO'da ana menüde güncellemelerin sadece textleri görünüyor ve resimleri yok ve bazı siteleri açamıyorum. Onedrive'a giremedim az önce mesela, sayfa yükleniyor ve üstte logosu geliyor ama sadece beyaz ekran görüyorum. Login kısmına girebildim fakat sitenin kendisine giremedim. Bazı sitelerde yaşıyorum bu durumu, yüklenmiş görünüyor ama açılmıyor. Farklı tarayıcılarda denedim hepsinde aynı.

Anakartımda wifi özelliği olmadığı için usb'den wifi anteni bağlayıp internete bağlanıyorum. Fakat telefonumda da aynı siteler açılmıyor ve bazı resimler yüklenmiyor. İnternet ayarlarında yapmam gereken bir değişiklik var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi fabrika ayarlarina geri getirdin mi? Bende daha önce vodafone internet kullanıyordum, aynı sorun başıma gelmişti ama nasıl çözdüğümü tam hatırlamıyorum. İnternette biraz daha araştırdıyım belki çözümü bulurum.

Modemi fabrika ayarlarina geri getirdin mi? Bende daha önce vodafone internet kullanıyordum, aynı sorun başıma gelmişti ama nasıl çözdüğümü tam hatırlamıyorum. İnternette biraz daha araştırdıyım belki çözümü bulurum.

2 hafta önce kullanmaya başladım vodafone'u zaten fabrika ayarlarında ama bir deneyeyim resetlemeyi tekrar. Kapatıp açınca şuan dün giremediğim sitelere girebiliyorum n11 falan açılmıyordu şuan açılıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı