Çözüldü İnternetteki dosya çok yavaş indiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

444824

Hectopat
Makaleler
1
Hız testi yaptım fotoğrafını koydum bakabilirsiniz. Ama 8 GB'lık dosya indiriyorum kalan süre 2 gün diyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    27,4 KB · Görüntüleme: 25
Hız testi yaptım fotoğrafını koydum bakabilirsiniz. Ama 8 GB'lık dosya indiriyorum kalan süre 2 gün diyor. Ne yapmalıyım?
Dosyayı nereden indiriyorsun? Belki indirdiğin sayfanın sunucuları çok kötü veya indirme kısıtlaması koymuştur?

Çözüm
IDM ile indirebilirsiniz. 30 günlük deneme sürümü var.

Dosyayı indirdiğiniz sunucudan da kaynaklanıyor olabilir.

IDM ile indirebilirsiniz. 30 günlük deneme sürümü var.

Hocam ben onu kullandım. Bitti deneme sürümü.

Sunuculara göre değişe biliyor ben bazen 100KB de ala biliyorum 7-8MB'de başka bir siteden indir.

Hocam kullandığım sitede daha önce böyle olmuyordu.

Dosyayı indirdiğiniz sunucudan da kaynaklanıyor olabilir.

Olabilir ama diğer sitelerde de böyle yaptı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben onu kullandım. Bitti deneme sürümü.

Hocam kullandığım sitede daha önce böyle olmuyordu.

Olabilir ama diğer sitelerde de böyle yaptı.

Steam'de indirme hızım düştüğünde modemi kapatıp 5 dakika beklerim. Modemi geri açtığım zaman internet daha hızlı gelmeye başlıyor.

****'De çok eski bir oyun indiriyorum. Daha önce de indirmiştim ama böyle olmamıştı.

Hocam tamam da hangi siteden indiriyorsunuz? MediaFire, Google Drive gibi sitelerden bahsediyorum. Orası size indirme linki verir gider oradan indirirsiniz. Direkt olarak siteden indirmezsiniz.

Steam'de indirme hızım düştüğünde modemi kapatıp 5 dakika beklerim. Modemi geri açtığım zaman internet daha hızlı gelmeye başlıyor.

Deneyeceğim hocam.

Hocam tamam da hangi siteden indiriyorsunuz? MediaFire, Google Drive gibi sitelerden bahsediyorum. Orası size indirme linki verir gider oradan indirirsiniz. Direkt olarak siteden indirmezsiniz.

Turbobit'den indiriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı