İnternetten 32 GB RAM indirdim fakat çalışmıyor

Turbox bilgisayarınız GTA 7'i Ultra mega ayarlarda açabilir.

Tamamdır hocam sağ olun. Hemen şimdi deniyorum.

@paWel Hocam sizin ben 🤬 o kadar uğraştırdınız hiçbir şey düzelmemiş aksine daha da kötü oldu PC'yi ne olur ne olmaz kapatıp açayım dedim tam 3 dk PC siyah ekranda kaldı sonra CS2 açayım dedim önceden açılıyordu artık açılmıyor ve GTA 7 daha çıkmamış bile.

Son düzenleme:

@paWel Hocam sizin ben 🤬 o kadar uğraştırdınız hiçbir şey düzelmemiş aksine daha da kötü oldu PC'yi ne olur ne olmaz kapatıp açayım dedim tam 3 dk PC siyah ekranda kaldı sonra CS2 açayım dedim önceden açılıyordu artık açılmıyor ve GTA 7 daha çıkmamış bile.
Göz ardı etme tuşu nerde? (!)

İnternetten bilgisayarda dizebiliyorsunuz hocam neden sadece RAM ile kapattınız ki olayı.

Hocam öğretir misiniz nasıl oluyor?

Crack yapmamışsın o yüzden çalışmıyor RAM'ler.

Crack ne demek hocam?

İftira atmayın lütfen. Ben oradan hep 128 GB RAM indiriyorum bir sorun ile karşılaşmadım. Azıcık PC kullanmayı öğrenin lütfen.

Haklısınız hocam bilgisayarım çöktü zaten asıl virüslü site o arkadaşın dediği site.

Merhaba arkadaşlar geçen bir abi ile sohbet ediyordum. Sonra abiye CS2 de 5 FPS aldığımı söyledim o da bana bir site verdi oradan biraz RAM indirirsem sorunun düzeleceğini söyledi ve bir sorun olursa ona yazabileceğimi söyledi. Ben de abinin tam dediği gibi yapıp indirdim fakat hiçbir şey olmadı hatta galiba yanlış kurduğum için bilgisayar daha da yavaşladı. Abiye yazıyorum ama hiç cevap vermiyor ayrıca profil resmi de gitti nedense. Bana yardım eder misiniz? Pek anlamıyorum bu işlerden.

Abinin verdiği site: https://freetonlineramstrustus.com

Site çok güvenilir geldi bana ama nedense yapamadım. Hatta isminde de bize güvenin yazıyor çeviriden baktım.
Ya kardeşim burada böyle bir abin varken... 32 GB nedir ya? Ben sana 9999999999999999TB bile veririm. Canımın içi :F

Ben GTA 16 oynuyorum ama hatta Raksıtar(!) yarın GTA 23'ü tanıtacak (Çünkü 16'dan sonra 25 gelir(!))

Ya kardeşim burada böyle bir abin varken... 32 GB nedir ya? Ben sana 9999999999999999TB bile veririm. Canımın içi: F

Ben GTA 16 oynuyorum ama hatta raksıtar(!) yarın GTA 23'ü tanıtacak (çünkü 16'dan sonra 25 gelir(!))

Nasıl oluyor hocam? İnternetten PC toplayıp bir de 999.. GB RAM eklesem tamamdır bu iş. Ayrıca evet haklısınız 9'dan sonra 16 gelir çünkü tam kareler çok zekiyim değil mi?

Tabletim 3GB RAM olduğu için GTA 1453 açmıyordu, bu siteden RAM indirdim ve artık açmayı bırakın, oyunu fethediyor hocam. Allah razı olsun.

Hocam İstanbul fethi mi yapıyoruz o sürümde?

Yeni konular

Geri
Yukarı