Çözüldü İnternetten aldığım i5 3570S APU işlemci oyunlarda bazen siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Moltreach

Hectopat
Arkadaşlar i5 3570S işlemcisi aldım, Intel HD 2500 grafik birimli. LoL oyununa giriyoruz FPS'de sıkıntı yok 80 100 arası ama bazen kalabalık yerde siyah ekran olup 1 2 sn siyah ekranda bekliyor sonra geliyor. Intel diagnostic tool ile işlemciyi test ettim hiçbir sorun çıkmadı(Pass sonucu aldım).FurMark indirdim 4 5 dakika ekran kartını teste soktum 3 FPS aldı ama ne mavi ekran ne bir şey olmadı. Sürücülerde son sürüm Intel'in 18 Ağustos'ta verdiği sürümler, RAM testi yapayım mı bir de? Bu arada VGA kablosu biraz gevşekti onu sıktım onu da test ederim bir daha.

Sorununuzla alakalı bilgim yok ama Gittigidiyor'dan i5 model aldığım işlemci bozuk çıkmıştı bilgisayar açılmıyordu, ücretsiz kargoyla gönderdim, para iademi aldım. 14 gün içinde sebep belirtmeksizin iade etme hakkınız var. Sorun işlemci kaynaklıysa 14 günü geciktirmemeniz iyi olur.

Sorununuzla alakalı bilgim yok ama Gittigidiyor'dan i5 model aldığım işlemci bozuk çıkmıştı bilgisayar açılmıyordu, ücretsiz kargoyla gönderdim, para iademi aldım. 14 gün içinde sebep belirtmeksizin iade etme hakkınız var. Sorun işlemci kaynaklıysa 14 günü geciktirmemeniz iyi olur.

Evet ama bilgisayar açılıyor sorunsuz oyun da oynatıyor üstte yazdığım gibi intellin stress testinde de sorun çıkmamıştı, bugün öğlen yeni geldi elime zaten işlemci.
Arkadaşlar sorunu çözdüm VGA kablosu biraz gevşemişti onu çıkarttım yeniden taktım artık öyle bir sorun olmuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı