İnternetten alışveriş için kredi kartı önerisi

Tafabay

Hectopat
Yer
Çanakkale Biga
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben internetten sıkça alışveriş yapan biriyim. Ödeme yöntemleri arasında "havale" varsa hiç sorunsuz alabiliyorum ancak nadir de olsa istediğim şeyin ödeme yöntemleri arasında havale olmuyor. Bu da benim o ürüne ya daha fazla ücret ödememe veyahut da ürünü hiç alamamama yol açıyor. Yaşım 23 ve öğrenciyim yani herhangi bir gelir kaynağım yok. İnternetten alışveriş yaparken sorun çıkarmayacak bir "kredi kartı" almak istiyorum ancak bu konuda bilgim hiç yok. Örneğin ödeme yöntemleri arasında Akbank Direkt de var ama her zaman var mı bilmiyorum.

İstediğim kredi kartı özellikleri:
1- Yurtiçi veya yurtdışı ödeme yapabilmeli
2- "Aidat" yani gider ücreti çok az olmalı veya hiç olmamalı
3- Karttan bana para vermesini istemiyorum. Sadece ne kadar param varsa onu aktarabilmeli

Aklıma gelenler bunlar. Dediğim gibi bilgim yok ve bana alışveriş yaptıracak kart arıyorum. Herkese teşekkürler...

Finansbank Enpara şuan çok popüler. Kart aidatı konusunda.
Veya hiç kredi kart almadan banka kartı ilede halledebilirsiniz işinizi.

İşte öğrenci var İş Bankasının. Kredi kartı başvurusunu öğrenci belgenizle yaptığınızda aidat almıyor ve ilk başvuruda 500-650 lira civarı bir limit veriyor. İnternet alışverişi için oldukça yeterlidir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben internetten sıkça alışveriş yapan biriyim. Ödeme yöntemleri arasında "havale" varsa hiç sorunsuz alabiliyorum ancak nadir de olsa istediğim şeyin ödeme yöntemleri arasında havale olmuyor. Bu da benim o ürüne ya daha fazla ücret ödememe veyahut da ürünü hiç alamamama yol açıyor. Yaşım 23 ve öğrenciyim yani herhangi bir gelir kaynağım yok. İnternetten alışveriş yaparken sorun çıkarmayacak bir "kredi kartı" almak istiyorum ancak bu konuda bilgim hiç yok. Örneğin ödeme yöntemleri arasında Akbank Direkt de var ama her zaman var mı bilmiyorum.

İstediğim kredi kartı özellikleri:
1- Yurtiçi veya yurtdışı ödeme yapabilmeli
2- "Aidat" yani gider ücreti çok az olmalı veya hiç olmamalı
3- Karttan bana para vermesini istemiyorum. Sadece ne kadar param varsa onu aktarabilmeli

Aklıma gelenler bunlar. Dediğim gibi bilgim yok ve bana alışveriş yaptıracak kart arıyorum. Herkese teşekkürler...
Aidatsız kartlar ile taksit olmuyor diye biliyorum eğer taksit ile alışveriş yapmayı düşünürsen haberin olsun

Şu maddeyi koymuşsun o zaman o kredi kartı olmaz, banka kartı olur. İş bankasının öğrencilere özel bir kartı var ona bakabilirsin ama onunda günlük harcama limiti var ₺500.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı