İnternetten Alışveriş Yaparken Teslimat Adresini PTT Şubesi Olarak Belirtmek

BnimDr22

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Hepsiburada üzerinden bir ürün siparişi verdim. Adres olarak: “İl/İlçe PTT Şubesi” olarak belirttim. Yani siparişin eve değilde şubeye gelmesini ve şubeden teslim almak istiyorum. Herhangi bir sıkıntı vs. olmaz değil mi ? Teşekkürler.

Bunu bende merak ediyorum. Bir sipariş vermek istiyorum ama eve gelmesini istemiyorum. Şubede kalması lazım ve benim gidip şubeden teslim almam lazım. Böyle bir şey yapılabiliyor mu gerçekten?

ePttAVM'den alınırsa yapıyorlar. ePttAVM'den aldığım bütün ürünlerde kargoyu açtığımda "Yurtiçi Kargo" yazıyordu.

Adres kısmına şubeden teslim yazarsan sıkıntı olmaz ben hep öyle yaparım.

Hepsiburada sitesinin soru cevap kısmında böyle bişey yazmışlar ama nasıl oluyor?
367548

Ben şubeden teslim vs. yazmadım. Sadece konuda belirttiğim gibi “İlçe PTTŞubesi” olarak yazdım. Sıkıntı olmaz değil mi ? Teşekkür ederim.
Hayır sıkıntı olmaz en kötü ihtimal kargonun geleceği şubeyi arayarak kargoyu dağıtıma çıkarmayın ben gelip alacağım diyebilirsiniz.
Hepsiburada sitesinin soru cevap kısmında böyle bişey yazmışlar ama nasıl oluyor?
Eki Görüntüle 367548
Kargonun geleceği şubeyi arayarak halledebilirsiniz sıkıntı olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı