İnternetten bir şey indirirken yavaş yavaş kesiliyor

Axee

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir şey indirirken ilk önce hızlı olarak başlıyor sonra yavaşlıyor ve hiç indirmiyor.

1631286835254.png

Şu şekil kalıyor. Wi-Fi ile bağlıyım Ethernet'le böyle bir sorun olmuyor ama Ethernet ile bağlanamam şu an. Çözümlerinizi bekliyorum.

Wifi hattındaki yoğunluktan dolayı olabilir, modem eski modelse veya ısınıyorsa olabilir, 5G modemse 2.4 G tarafı kapalı olduğundan aktarımda sorun olabilir. Ama sorununuzun tam bir çözümü yok, benimde başıma gelmişti ; deneme yanılma ile çözdüm.

Her siteden bir şey indirirkenmi oluyor hocam?

Evet hocam Steam üzerinde de denedim.

1631287361975.png

Wi-Fi hattındaki yoğunluktan dolayı olabilir, modem eski modelse veya ısınıyorsa olabilir, 5G modemse 2.4 g tarafı kapalı olduğundan aktarımda sorun olabilir. Ama sorununuzun tam bir çözümü yok, benim de başıma gelmişti; deneme yanılma ile çözdüm.

İnternete şu an ben bağlıyım sadece şu 5 g 2.4G muhabbetinden olabilir diye düşünüyorum.

O zaman birkaç soru sorayım. Sorunu çözelim.
Hattınız fiber mi?
Modem hangi marka?
Modem arayüzü kullanmayı biliyor musunuz?
fiber
HG255s
evet ama şifresini bilmiyorum
1631288393324.png

Hocam galiba yanlış oldu fiber olmayabilir tam bilmiyorum. 2.4 GHz kapalı yazıyor bunu açmam lazım galiba değil mi?

Son düzenleme:
Hocam aynı sorunu yaşadım. Sanırım modemi 2-3 yıl önce aldınız. Ben de superonline kullanıcısıyım. Müşteri hizmetlerini arayıp yeni modem talep edin. Bu model iki tane farklı cihazdan oluşuyor. Fiber hattı modeme giderken kopukluk olabiliyor. Ben sorunumu yeni modemle çözdüm.

Hocam aynı sorunu yaşadım. Sanırım modemi 2-3 yıl önce aldınız. Ben de Superonline kullanıcısıyım. Müşteri hizmetlerini arayıp yeni modem talep edin. Bu model iki tane farklı cihazdan oluşuyor. Fiber hattı modeme giderken kopukluk olabiliyor. Ben sorunumu yeni modemle çözdüm.

Hocam bende müşteri hizmetlerini aradım çözdüler artık sorunu yaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı