İnternetten dizi izlemek zararlı mı?

yukionii

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, laptopumu kullanmaya başlayalı 3 ay oldu ve film-dizi izleme hayallerim vardı ama internette yazılan bazı şeyleri görünce film ve dizi sitelerinden korktum açıkçası.
Birçok sitede mining tarzı durumlar var ve virüs tehlikesi söz konusu. Ama bir yandan da ben bu dizi ve filmleri telefonumdan izleyebiliyorum ve 5 senedir telefonuma bir şey olmadı veya zarar görmedi. Neden laptopta daha sıkıntılı bu durum? Ve gerçekten de internetten bedavaya dizi-film izlemek sizce kötü bir şey mi? Tedirginliğimden dolayı hiçbir film veya diziyi laptopumdan izleyemedim. Güvenle internette dizi-film izleyebilmek Netflix tarzı platformlar dışında, yani dizibox gibi sitelerde, mümkün mü?
Fikirleriniz almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki bu tehlike her zaman vardır. Netflix gibi şirketlerde güvenlik için sürekli çalışan kişiler olduğu için bu risk yoktur. Fakat korsan film sitelerinde bu riskin mevcut olduğunu düşünüyorum. İlla girileceksede bi antivürüs yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar, laptopumu kullanmaya başlayalı 3 ay oldu ve film-dizi izleme hayallerim vardı ama internette yazılan bazı şeyleri görünce film ve dizi sitelerinden korktum açıkçası.
Birçok sitede mining tarzı durumlar var ve virüs tehlikesi söz konusu. Ama bir yandan da ben bu dizi ve filmleri telefonumdan izleyebiliyorum ve 5 senedir telefonuma bir şey olmadı veya zarar görmedi. Neden laptopta daha sıkıntılı bu durum? Ve gerçekten de internetten bedavaya dizi-film izlemek sizce kötü bir şey mi? Tedirginliğimden dolayı hiçbir film veya diziyi laptopumdan izleyemedim. Güvenle internette dizi-film izleyebilmek Netflix tarzı platformlar dışında, yani dizibox gibi sitelerde, mümkün mü?
Fikirleriniz almak isterim.
Reklamlara tıklamayın. Eğer bir adblocker kullanırsanız adware riskinden de kurtulursunuz.

Kaspersky Security Cloud indirin. Korsan sitelerdeki reklamlara tıklamazsanız bir şey olmaz zaten. Ayrıca olur da yanlışlıkla tıklarsanız, Kaspersky bunu engeller.

Yeni konular

Geri
Yukarı