İnternetten ek gelir elde etmek

Tuna Yılmaz

Hectopat
Daha fazla  
16 yaşındayım okumuyorum ve monitörüm bozuldu aile gelirimiz pek iyi değil büyük borclarımız var ve okumadığım için elektronik bir şey alınacaksa en son benim söz hakkım oluyor arkadaşım olmadığı için ayrıca çalıştığım için dışarda gezecek ne arkadaşım ne zamanım var. Sadece bilgisayarım var. Onu da kasasını oto elekrikte yaklaşık 1 yıl boyunca aldığım haftalığımı toplayıp 600 TL'ye kasa ve 200 TL'ye dandik klavye+mouse+mosue pad+kulaklık set olarak aldım. Evdeki monitörü kullandım yaklaşık 6 ay eski oldugu için bozuldu şu an çalıştığım yerde de para almıyorum. İnternetten ne yaparak para kazanabilirim? Benim aklımda evdeki eski şeyleri Letgo'da satmaktı ama annem izin vermedi. Kimse almaz uğraşma deyip izin vermedi. Şu an çok boşluktayım. İşten eve gelip yemek yedikten sonra yatıyorum ve sıkıldım artık. Monitör almak istiyorum. Bildiğiniz bir şey var mı? Mesela Play Store'de oyun oynayıp para kazanılıyor yazıyordu bir yerde. Doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Para alabileceğin bir işe girmeni, kendi çapında hobi edinmeni öneririm kendi hoşuna gidecek hobini kendin bulabilirsin kendini keşfetmen gerek farklı spor dalları,ucuz yollu bir gitar alıp kendi başına öğrenmeye çalışmak vs.vs.
İşine yaramayan eski eşyaları letgoda gayet güzel bir şekilde satabilirsin, kimin neye ihtiyacı olup olmayacağını bilemezsin ki değil mi ?.

Yeni konular

Geri
Yukarı