İnternetten güvenli PDF indirmek

formulaz

Hectopat
Daha fazla  
İnternetten PDF indirip okuyacağım yazılar var aynı zamanda bilgisayarımda bulunmasını istiyorum. PDF'leri güvenli bir şekilde açabileceğim yazılım arıyorum. Önerebileceğiniz sitelere de açığım. Sandboxie Plus ile açmak güvenli midir?

Anladığım kadarıyla internetten PDF'leri indirip açmanın pek güvenilir olmadığını düşünüyorsunuz. Bu durumda yapabileceğiniz en basit çözüm indirdiğiniz dosyayı antivirüs programıyla taramak(Şayet kendisi taramazsa.) ve antivirüs programlarının veritabanına ve yeteneklerine güvenmek.

Hocam indirsin ondan sonra birlikte aç diyerek Chrome'u seçin. PDF açılacak.

Anladığım kadarıyla internetten PDF'leri indirip açmanın pek güvenilir olmadığını düşünüyorsunuz. Bu durumda yapabileceğiniz en basit çözüm indirdiğiniz dosyayı antivirüs programıyla taramak(Şayet kendisi taramazsa.) ve antivirüs programlarının veritabanına ve yeteneklerine güvenmek.

Ultra paranoid iseniz, sanal makine kurup tüm "tehlikeli" işleri orada yapabilirsiniz.
Ekitap indirip okumak istiyorum. Bilgisayardan veya telefondan okumayı planlıyorum. Myo da okuyacağım için kitap alabileceğim yerde yok kitap bulabilsem de dükkanlardan 1-2 kitap da alsam zaten tuttuğu fiyatta belli.

Yeni konular

Geri
Yukarı