İnternetten İngilizce nasıl öğrenilir?

Arkadaşlar, internetten İngilizce nasıl öğrenirim? Kursa gitmeden öğrenmek istiyorum. Önerebileceğiniz video var mı? Şu anlık keman kursuna gidiyorum.

Reis burdan 1 aylık busuu premium almıştım. Mailime yaptılar. Busuu alacaksan öneririm.

Tabii ki Duolingo ile öğrenilir.

Arkadaşlar, internetten İngilizce nasıl öğrenirim? Kursa gitmeden öğrenmek istiyorum. Önerebileceğiniz video var mı? Şu anlık keman kursuna gidiyorum.
Netflix'te durum komedisi izlerken ingilizce altyazı açarak öğrenebilirsin.
Speaking pratiği yapmak için de English adında bir discord sunucusu var, orda konuşacak insanlar bulabilirsin.

Busuu ve Dualingo kullanmış birisi olarak busuu bir tık daha iyi. Alınca bir de 7 günlük ücretsiz native hocalarla ders imkanı sunuyor.
Ben de 2 sine baktım Busuu bana çok cazip gelmedi. Duolingo sayesinde Almanca öğreniyorum şuanda ve baya işe yarıyor.

Konuşma kısmını genel olarak konuşma Online oyunlarda çözebilirsin. Ben 5-6 sene Growtopia oynamıştım ve ingilizceme aşırı katkısı oldu. Oyunu 1-2 sene önce bıraksam bile kelime dağarcığımı baya bir geliştirdiğini söyleyebilirim. Discord'dan kendine yabancı arkadaşlar edinerek onlarla konuşabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…