İnternetten kıyafet almak mantıklı mı?

PatricBateman

Centipat
Arkadaşlar, internetten kıyafet alışverişi yapmak istiyorum. Bulunduğum konuma sadece sayılı kargo firması geliyor, bunlar: "Yurtiçi Kargo, HepsiJet, Sürat Kargo (bazen), PTT Kargo" yani anlayacağınız zaten sınırlı seçeneğim var.

Yorumları okuduğum zaman; "Büyük geldi", "Küçük geldi", "Rengi göründüğü gibi değil", "Kumaş kalitesi berbat" tarzı yorumlar dolu. Bu da beni şüpheye düşürdü.

Sizce internetten kıyafet alışverişi yapmak mantıklı mıdır? Sonuçta gözle görüp dokunamıyorsunuz, kaliteyi anlayamıyorsunuz.

Mağaza gidip dene sonra internetten daha ucuza söyle. Ya da benim gibi zaten sahip olduğun kıyafetlerin farklı renklerini veya modellerini almak içinde kullanabilirsin çünkü aynı markanın ürünleri genelde benzer oluyor.

Mağaza gidip dene sonra internetten daha ucuza söyle. Ya da benim gibi zaten sahip olduğun kıyafetlerin farklı renklerini veya modellerini almak içinde kullanabilirsin çünkü aynı markanın ürünleri genelde benzer oluyor.
Gayet mantıklı. Çoğu zaman indirim kodları, internete özel indirimler oluyor. Küçük ya da büyük gelirse iade talebi oluşturuyorsunuz anında alıyorlar iadeyi. Sizin geri kargoya vermeniz lazım sadece.
Hocam iade talebi yaparım ama kargoya veremem şuan depremden dolayı kasaba gibi bir yerdeyiz. Ve yukarda saydığım kargo firmaları geliyor. Bu kargo firmaları ile gönderim yapan bildiğiniz güzel bir mağza var mı bütçe sorun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı