İnternetten modem satılabilir mi?

forsetii

Hectopat
Elimde TurkNet'in ZyXEL VDSL modemi var. Bunu satmayı düşünüyorum fakat bir sorun olur mu? Çünkü modemi biz aldık ve modem bilgileri üzerimize falan kayıtlı olabilir, tam bilmiyorum bende o yüzden soruyorum.

Elimde TurkNet'in ZyXEL VDSL modemi var. Bunu satmayı düşünüyorum fakat bir sorun olur mu? Çünkü modemi biz aldık ve modem bilgileri üzerimize falan kayıtlı olabilir, tam bilmiyorum bende o yüzden soruyorum.

Modeminiz çok eski değil ise ve kabul ederse @Emre SÜRER arkadaşımız modem alacaktı TurkNet'ten.
Etiketledim kendisini ilgilenebilir.

Diğer türlü DSL modemi istediğiniz gibi satarsınız.
Size kayıtlı olma durumu Kablonet'in modemlerinde oluyor.

@forsetii modemin portlarının fotoğrafını atar mısınız? Bana hem DSL hem de WAN girişli bir modem lazım da.
Aboneliğe başladığımda VDSL üzerinden alacağım. Birkaç ay içinde fiber'e geçeceğim de. İkisini de destekleyen modem lazım bana.

@forsetii modemin portlarının fotoğrafını atar mısınız? Bana hem DSL hem de WAN girişli bir modem lazım da.
Aboneliğe başladığımda VDSL üzerinden alacağım. Birkaç ay içinde fiber'e geçeceğim de. İkisini de destekleyen modem lazım bana.

Dosya Ekleri

• IMG_7443.JPG
    IMG_7443.JPG
    93 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_7444.JPG
    IMG_7444.JPG
    110,7 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_7445.JPG
    IMG_7445.JPG
    151,1 KB · Görüntüleme: 55
Evet wan portu var. Fiber ile de kullanılabilir bu model. Fiyat ne düşünüyorsunuz?
Turknet'te 385tl
Edit: 385 tl olan vmg3625'miş. Sizinki 8623. Önceden 8623 veriyorlarmış. Şuan 3625 veriyorlar. Sizinki eski modelmiş yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı