İnternetten nasıl para kazanabilirim?

S-O-U-L

Hectopat
Ekran kartım yandı ve kendime 2.el ekran kartı alacağım 200TL gibi bir fiyata ama o kadar param yok ve 15 virüs yüzünden çıraklık vs. gibi işler yapamıyorum bu nedenle internete yöneldim, sizden ricam internette ne yaparak 200TL toplayabilirim? İyi forumlar herkese.

Ekran kartım yandı ve kendime 2.el ekran kartı alacağım 200TL gibi bir fiyata ama o kadar param yok ve 15 virüs yüzünden çıraklık vs. gibi işler yapamıyorum bu nedenle internete yöneldim, sizden ricam internette ne yaparak 200TL toplayabilirim? İyi forumlar herkese.

Herkes bunun peşinde fakat gerçekten böyle bir şey olsa herkes yapardı. Ya bir yeteceğiniz olmalı ya da paranız olmalı. Para olmadan para kazanmanın tek yolu gerçekten büyük bir bilgi birikimi.

Bende HD 3450 vardi belki isine yara sandim evde bos duruyor. Karsiliksiz ama. GTS 250 benim kartan bayağı yuksek

Aslında kart olsa yeter
Sanırım kendime kart alacak paraya sahip olacağım haftaya, bir anda gelişti 2 bayramdır büyüklerime gidemiyorduk yasaklardan dolayı ondan haftaya 2 tarafa da gidecekmişiz yani bayram parası toplayacağım yardım edenlere teşekkür ederim, Fatikop sana ayrı teşekkür ediyorum <3 bir de para internetten para kazanmak isteyenler bir 2-3 ay kod vs. öğrenerek web sitesi yapıp satılabilir bence denicemde iyi forumlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı