İnternetten nasıl para kazanabilirim?

Site açmak için İngilizce değil HTML bilmek gerekiyor. İngilizce biliyorsan tercümanlık veya çeviri yapabilirisin
HTML tek başına yetersiz. Eli yüzü düzgün site yapmak içim CSS ve JS bilmek gerekiyor.

Site açmak için İngilizce değil HTML bilmek gerekiyor. İngilizce biliyorsan tercümanlık veya çeviri yapabilirisin
2000 yilinda degiliz hocam site acmak icin HTML bilmek gerekmiyor. Ingilizce bile daha cok gerekiyor.

2000 yilinda degiliz hocam site acmak için HTML bilmek gerekmiyor. İngilizce bile daha cok gerekiyor.

Peki ben arkadaşa ne diyeyim? Detaylarına girip bütün site yapma mantığını mı açıklayayım? En başında HTML bilmen gerektiği için HTML bilmen gerekiyor dedim. Söylediğimde yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum. Tabii ki detaylı bir site yapmak için JS, CSS bilmek gerekiyor.

Site açmak için İngilizce değil HTML bilmek gerekiyor. İngilizce biliyorsan tercümanlık veya çeviri yapabilirisin.

Biliyorum ingilizceyi HTML için söylemedim ama programlama dili öğrenmek içinde İngilizce lazım.

Biliyorum İngilizceyi HTML için söylemedim ama programlama dili öğrenmek içinde İngilizce lazım.

Tabiikide İngilizce lazım ancak tam anlamıyla bilmene gerek yok. Belli bir seviyeye kadar anlayabiliyorsan sorun olmuyor.

CSS ve JS de ayni sekilde gerekmiyor ki. Site acacak birisi icerik kismina odaklansa yeterli. Web sitesi hazirlamak icin bircok yazilim var. Artik sifirdan statik bir web sitesi ya da bir arayuz olusturmak icin bile kod yazmaya gerek kalmiyor bunun icin bile programlar var. Yazilim kismini artik web gelistiriciler hallediyor.

Bahsettiğiniz programların hepsi paralı. Ücretleri aylık kesiyor ve inanılmaz pahalı. Gidip CSS veya JS öğrenmek bu konuda daha mantıklı.

Bahsettiğiniz programların hepsi paralı. Ücretleri aylık kesiyor ve inanılmaz pahalı. Gidip CSS veya JS öğrenmek bu konuda daha mantıklı.

Dostum tartışmanıza gerek yok zaten veri tabanı programcılığı öğrencisiyim istesem de web sitesi kodlayamam. fikirleriniz için teşekkürler ama tartışmaya gerek yok.
Dostum tartışmanıza gerek yok zaten veri tabanı programcılığı öğrencisiyim istesem de web sitesi kodlayamam. fikirleriniz için teşekkürler ama tartışmaya gerek yok.

Forumdayiz hocam tartismayacagiz da ne yapacagiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…