İnternetten nasıl para kazanılabilir?

Yazılım hakkında bilgim 0 azıcık Blender biliyorum ama onu da kaliteli yapamıyorum.

Evde bir şey yapamaz mıyım eve gidince hiçbir şey yaptığım yok ya kitap okuyorum ya da oyun oynuyorum.

Dediğim gibi kısa vadede evde iş zor. Oturup yazılım öğrenebilirsiniz yıl 2024 YouTube açınca yüz binlerce temel öğreten videolar var.

@Celal Şengirl Dostum öncelikle şunu söyleyeyim gülücük attığımın farkında bile değildim. Yatmadan önce bir Technopat'a bakayım dedim, bildirimleri görünce fark ettim. 2.olarak da internetten para kazanmak zordur. Bir şeyler satmadıkça veya bir konu üzerine freelancer çalışmadıkça legal olarak internetten para kazanmak zor. @Visionary @yigidyum @heaxbey

Çok var öyle boş insanlar.

Size bu saçma önyargınızdan dolayı gülücüğü kasıtlı attım. Komikti bence.

@Celal Şengirl Dostum öncelikle şunu söyleyeyim gülücük attığımın farkında bile değildim. Yatmadan önce bir Technopat'a bakayım dedim, bildirimleri görünce fark ettim. 2.olarak da internetten para kazanmak zordur. Bir şeyler satmadıkça veya bir konu üzerine freelancer çalışmadıkça legal olarak internetten para kazanmak zor. @Visionary @yigidyum @heaxbey

Size bu saçma önyargınızdan dolayı gülücüğü kasıtlı attım. Komikti bence.
Olabilir hocam insanlık halidir. iyi sabahlar.

İnternetten nasıl para kazanırım? Ailemin geçim sıkıntısı var ve bu çok koyuyor. Derslerde başarısızım ne kadar uğraşsam da olmayacak. Bari aileme biraz yardım edeyim istiyorum. İnternetten öyle 5-6 bin civarında kazanmak mümkün mü? Instagram'da bunu anlatan onlarca sayfa gerçekten doğru mu? Ya da doğruysa buna örnek siteler ve nasıl yapıldığını anlatır mısınız?

Derslerinizi düzeltmeniz en iyi seçenek. Ben şu ana kadar doğru düzgün hiçbir meslek sahibi olmadan internette öyle hiç emeksiz para kazandıran iş görmedim. YouTube falan bile şans işi.

Geri
Yukarı