İnternetten nasıl para kazanılır?

60993

Hectopat
Makaleler
2
Sizce internetten para kazanma, Steam ile ücretsiz oyun almak konuları doğru mu? Yoksa yanlış ve boş işler mi Youtube'dan para kazanıyorum, sen de kazan diyen çok arkadaşım oldu. Fakat ben pek inanmadım ve izlenmenin çok az geleceğini tahmin ediyorum. Para kazanma işini pek doğru olduğunu sanmıyorum, kazanan varsa bana yardımcı olabilir mi? Aynı şekilde Steam ile ücretsiz oyun alma konusuna da pek güvenmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Web sitesini açtım ücretsiz olarak başlamayı düşünüyorum. Site konusunda tecrübeleriniz varmı birkaç sorum olacak da

Web sitesi açmak para isteyecektir. Geliştirmekte de tek başına zorlanabilirsin ama istersen bir Youtube kanalı aç ve - örnek veriyorum - rağbet edilecek indirme linklerini bit.ly gibi sitelerden kısalt, paylaş ve gelen reklamlardan para kazan. Çok ayrıntısını bilmiyorum.

Wordpress.com'dan ücretsiz .wordpress.com alan adı ile site kurdum. Ücretsiz bir site ile tecrübe kazanmak istiyorum. Zaten ileride para kazanacak bir seviyeye gelirse ücretli bir site kurarım. Ben siteyi kurdum ve sitemi daha yazı yazmadan hemen sitemi paylaşmalı mıyım yoksa 50-60 yazı girdikten sonra mı paylaşsam sitemi ? Bahsettiğim sitem: Benim Bilgisayarım | Bilgisayar Hatalarının Çözüm Merkezi

Webmaster tools, analytics ne işe yarayacak. Her gün makale yazıp sitenin için doldurup daha sonra sitemde belirli bir yazı sayısına ulaşınca sitemi tanıtmamı öneriyorsunuz değil mi ? Seo ayarlarında .wordpress.com kullandığım için ayarlar biraz kısıtlı oluyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı