İnternetten nasıl para kazanılır?

beratext

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GAINWARD GEFORCE RTX 3060TI
AMD Ryzen 5 5600
GIGABYTE A520M-H
GSKILL 8GB RIPJAWS V SIYAH DDR4-3600MHZ 2X
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ben Roblox oyunundan pet kasıp satıyordum fakat satış yaptığım sitede hep bakımlar oldugu icin cok yavas kazanmaya başladım. Baska nerelerden para kazanabilirim tavsiyeleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Freelancer mevzusunu araştır biraz kankam. Bazı sitelerde insanların işlerini yapıyorsun ve para kazanıyorsun, dünya çapında da yapabilirsin ama PayPal gibi hesap lazım, Bionluk falan gibi yerleri araştır. Tek sorun bir yeteneğinin olması. Sadece verilen istekleri yapay zekaya verip işi sunamazsın

Freelancer mevzusunu araştır biraz kankam. Bazı sitelerde insanların işlerini yapıyorsun ve para kazanıyorsun, dünya çapında da yapabilirsin ama PayPal gibi hesap lazım, Bionluk falan gibi yerleri araştır. Tek sorun bir yeteneğinin olması. Sadece verilen istekleri yapay zekaya verip işi sunamazsın.

Pek bir yeteneğim yok 15 yaşındayım zaten en fazla basit logo tasarlayabilirim onu da alan olmaz bence.

Merhaba, ben Roblox oyunundan pet kasıp satıyordum fakat satış yaptığım sitede hep bakımlar oldugu icin cok yavas kazanmaya başladım. Baska nerelerden para kazanabilirim tavsiyeleriniz var mı?

Hocam, item satış ya da item pazar gibi sitelere yönelmek istiyorsanız, oyun içinde bir şeyler satıyorsanız bu siteleri kullanabilirsiniz. Daha iyi para kazanmak istiyorsanız, freelancer sitelerine yönelebilirsiniz. Ancak, 18 yaş altında para kazanmak biraz zor olabilir.

18 yaş üstü birinin yardımıyla dropshipping bakabilirsiniz. Eğer Roblox seviyorsanız modelleme öğrenip aksesuar tasarlayıp satabilirsiniz. Lua öğrenip Roblox oyunu da geliştirebilirsiniz. Sosyal medyaya içerik de üretebilirsiniz. Fakat bunların hepsi emek ister.

Hocam, item satış ya da item pazar gibi sitelere yönelmek istiyorsanız, oyun içinde bir şeyler satıyorsanız bu siteleri kullanabilirsiniz. Daha iyi para kazanmak istiyorsanız, freelancer sitelerine yönelebilirsiniz. Ancak, 18 yaş altında para kazanmak biraz zor olabilir.

İşte hangi oyunda ne yaparsam daha çok para kazanırım arada kaldım veya logo tasarlasam freelance sitelerde satın alırlar mı? Oyun olarak bildiğiniz iyi bir oyun varsa söylerseniz sevinirim. (Roblox olmak zorunda değil)

En kötü sosyal medyaya içerik üret. Para kazanmasan bile kitle para eder reklam vs alırsın.

3 ayda falan 3000 TL biriktirmem gerekiyor.

İşte hangi oyunda ne yaparsam daha çok para kazanırım arada kaldım veya logo tasarlasam freelance sitelerde satın alırlar mı? Oyun olarak bildiğiniz iyi bir oyun varsa söylerseniz sevinirim. (Roblox olmak zorunda değil)

Bu pet satışından günlük 35-40₺ kazanırsanız 3 ayda biriktirilebilir ama günlük olarak 35-40₺ kazanç garanti değil.

Bu pet satışından günlük 35-40₺ kazanırsanız 3 ayda biriktirilebilir ama günlük olarak 35-40₺ kazanç garanti değil.

Benim sattığım site dolar üzerinden olduğu için günlük 100 lira falan kazanıyordum ama ikide bir bakıma giriyor 2 haftadır hiçbir şey yapamadım.

Dropship mropship senin boyunu aşacak şeyler. En kötü ihtimal ama hızlı olacak tek çare bir TikTok hesabı bul takipçi kas yayın açabilecek kadar. Sonra işte yayın açıp hediye karşılığı bir şeyler yap oyun oyna müzik çal isim yaz vesaire. Dilenmekten iyidir

Geri
Yukarı