İnternetten oyun indirmek güvenli mi?

İşletim sistemi
Windows 10

Roit1

Hectopat
Umarım doğru konuya açmışımdır. İnternetten oyun indirmek istiyorum ama güvenemiyorum da virüs bulaşır mı sıkıntı olur mu acaba?

Bağlantıdaki mağazalardan oyunları satın alıp, sorun yaşamadan indirebilirsiniz.

Forum üzerinde korsan içeriklere destek sağlamak yasak. Bu yüzden korsan oyun indirecekseniz, sorumluluk tamamen size ait. Bu tarz korsan içeriklerin içine zararlı koyan bir sürü site var. Eğer korsan oyun indirecekseniz de, Kaspersky IS gibi kaliteli bir antivirüs kullanın.

Artı -1 Eksi
Bağlantıdaki mağazalardan oyunları satın alıp, sorun yaşamadan indirebilirsiniz.
Forum üzerinde korsan içeriklere destek sağlamak yasak. Bu yüzden korsan oyun indirecekseniz, sorumluluk tamamen size ait. Bu tarz korsan içeriklerin içine zararlı koyan bir sürü site var. Eğer korsan oyun indirecekseniz de, Kaspersky IS gibi kaliteli bir antivirüs kullanın.
AV'lar bile yeterli olamayabiliyor. Tabii babasının hayrına paylaşmıyor oyunu.

Artı -1 Eksi

Korsan indireceğim dememiş. Belki indirmek istediği oyun satılmıyor?

Artı -2 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı