İnternetten para kazanırsak vergi vermek gerekir mi?

Lycus

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle merhabalar, birkaç konuya baktım ve kafamı kurcaladı açıkçası onun için de bu konuyu açmak istedim. İnternetten oyun oynayarak para kazanıyorum 3 gün içinde 90-110TL civari değişiyor biraz da bana bağlı oluyor açıkçası ne kadar kazanmak istersem. Hiçbir ücret harcamadan kazanıyorum bu parayı oyun içi eşyaları Facebook'tan satarak alıyorum Papara kartıma. İleride ya da yakın bir zamanda sorun çıkmaması için bilgilenmek istedim açıkçası Total'de 2000TL kazanmışım ve her gün hala kazanmaya devam ediyorum.

Öncelikle merhabalar, birkaç konuya baktım ve kafamı kurcaladı açıkçası onun için de bu konuyu açmak istedim. İnternetten oyun oynayarak para kazanıyorum 3 gün içinde 90-110TL civari değişiyor biraz da bana bağlı oluyor açıkçası ne kadar kazanmak istersem. Hiçbir ücret harcamadan kazanıyorum bu parayı oyun içi eşyaları Facebook'tan satarak alıyorum Papara kartıma. İleride ya da yakın bir zamanda sorun çıkmaması için bilgilenmek istedim açıkçası Total'de 2000TL kazanmışım ve her gün hala kazanmaya devam ediyorum.

Hocam sakıncası yoksa nasıl kazanıyorsunuz?

Benim de ilgim varda bu konulara.

İnternetin hangi sitesinden kazandığınıza göre değişeceğini düşünüyorum.
Mesela Youtube'dan kazanınca vergi alıyor.
Ama diğer sitelerde değişebilir bu durum.

İnternetin hangi sitesinden kazandığınıza göre değişeceğini düşünüyorum.
Mesela YouTube'dan kazanınca vergi alıyor.
Ama diğer sitelerde değişebilir bu durum.

Site değil hocam bir oyun. Oyun içi altını satın alacak kişileri de Facebook üzerinden buluyorum. Sattığım miktari Papara kartıma atıyorlar öyle kazanıyorum parayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı