İnternetten para kazanma

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
Bir sure once internetten para kazanma taktigimi kaybettim ve sizin tavsiyenize ihtiyacım var. Aranizda kolay ve gunluk 50-100 TL veya daha fazla kazanabilecegim bir şey biliyor musunuz? Biliyorsaniz bana anlatabilirseniz teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTuber ol. Duzenli video at illaki 3-4 aya 50 bin 100 bin aboneye gelirsin. Cogu kisi devam etmiyor birakiyor ondan olamiyor iste... Edit programindan Twitch editleri veya gizemli bilgiler tarzi icerik bile yapsan 30k aboneyle gunluk 50 alirsin.

Bilgisayar olmadan da YouTube'a kaliteli Twitch editleri yapmak mümkün mü? Bir süre evimde olamayacağım ve ufaktan başlamak istiyorum.

YouTuber ol. Duzenli video at illaki 3-4 aya 50 bin 100 bin aboneye gelirsin. Cogu kisi devam etmiyor birakiyor ondan olamiyor iste... Edit programindan Twitch editleri veya gizemli bilgiler tarzi icerik bile yapsan 30k aboneyle gunluk 50 alirsin.

O kadar kolay olsa keşke, para kazanmanın kolay yolu yoktur. Emeğinin karşılığını alırsın.

Vardir ama iste o yol haram yol + olarak helal yoluda var ama o bitti iste o yuzden yenisini arastiriyorum.

Bilgisayarın iyimiş, biraz araştırıp yabancı içerik çek, bak sana ne göstereceğim.

1657404161758.png

Amerikan bir finans YouTuber'in 26k izlenmeye aldığı para.

Geri
Yukarı