İnternetten para kazanma

gelpcpc1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba. Başlıktan da gördüğünüz üzere bu konu hakkında epey uzun süredir araştırma yapıyorum fakat adamakıllı bir site veya yöntem bulamadım. Öyle gözüm çok para da değil. Sürekli bilgisayar başındayım bilgisayar başında olmamın bir anlamı olsun istiyorum. Mesela kazandığım para ile oyun alıp oyunlara yatırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :).

Arkadaşlar hepinize merhaba. Başlıktan da gördüğünüz üzere bu konu hakkında epey uzun süredir araştırma yapıyorum fakat adamakıllı bir site veya yöntem bulamadım. Öyle gözüm çok para da değil. Sürekli bilgisayar başındayım bilgisayar başında olmamın bir anlamı olsun istiyorum. Mesela kazandığım para ile oyun alıp oyunlara yatırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :).

Borsa öğrenebilirsin. Öğrenmen zaman alacak fakat ömrün boyunca fayda sağlayabilecek bir konu. Demo hesaplar ile deneme yapmanı çok söyleyen çok olur haklılar fakat gerçek hesap ile işlem yapmak farklı bir deneyim. Birçok konu var öğrenmen gereken eskiden böyle imkanlar yoktu şu an internet kaynak dolu. Birçok Discord grubu var yönlendirebilecek. Fakat sana bu önerdiğim konu intenret üzerinden para kazanmak için yapabileceğin tek şey değil. 2023 yılındayız artık birkaç tık ile doğru araştırma ile insanların nasıl gelir elde ettiğini bulabilmelisin. Eskiden Google tek araçtı bunun için artık ChatGPT var elinin altında doğru promptlar ile çok iyi cevaplar alabilirsin. Ben hiçbir kimse ile tartışamadığım konuşamadığım konuları konuşma fırsatı yakaladım. Borsa içinde büyük paralarada ihtiyacın yok. Yüksek kaldıraç ya da mikro hesaplar ile işlem yapabilirsin. Zaten sektörü araştırdığında senin ihtiyacın olan kaynağı sağlayan şirketleri görebilirsin. FTMO gibi firmalar seni teste tabii tutar eğer başarılı olursan sana ihtiyacın olan parayı verip işlem yaptırırlar(tabii detayları var anlatmam çok uzar bu test 155 euro kendine tam anlamıyla güvenmeden girmeyeceğin bir test)
Edit: Bu arada borsa derken Türkiye borsasını kast etmiyorum. Pariteler üzerinde işlemden ve forexden bahsetmek istedim

Yeni konular

Geri
Yukarı