İnternetten Para Kazanma

Cellan

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben internet milyoneri adında bir set buldum bu setin fiyatı 149 TL ve bu seti alıp almamak arasında kaldım, çünkü boşuna 149 TL dolandırılmak istemiyorum. Sizce güvenilir mi ve alınır mı ? Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
149TL verip milyoner olunabiliyorsa; Bu seti satan kişi neden 149TL peşinde koşuyor bir düşünmek lazım. Veya kim neden seni durup dururken milyoner etsin? İnandırıcı geliyor mu hiç?

Yattığınız yerden kolay para kazanma peşinde koşmayı bırakın artık.

İnternetten "para kazanma" ile ilgili şehir efsanelerini toplayıp kitap haline getirip millete satıp yattığı yerden iyi paralar kazanıyor bazıları. :D İnanmayın, aklı çalıştırmak bu kadar zor olmamalı.
Bir kere kokusu baştan belli 100-200 lira ver seni milyoner yapacağım diyor yani buna sokakta başı boş dolaşan it bile güler. Kanmayın, çalışın. İnternetten para kazanma konusu bir çok sektör de kazanmaya göre oldukça zor ve uzun soluklu bir iş. Yok öyle biraz para verip yattığın yerde paraları cebe indirmek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı