İnternetten para kazanmak mümkün mü?

OXTROX

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Merhaba bu konu ilgili aylar sonra yeniden bu konuyu açtım yeni bir güzel sistem topladım.
Sizce internetten nelerden para kazanılınır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım ya da kodlama biliyorsan çok daha kolay olur işin.

Konu sahibi onu öğrenene kadar piyasadaki işlerin yarısını yapay zeka alacak, ortalık vasıfsız juniorlardan geçilmiyor zaten. Herkes "yazılımcı ol, kodlama öğren" diyor da sizler kaç yıllık tecrübe ile ne kadar kazanıyorsunuz merak ediyorum.

İyi bildiğin bir konu veya ilgi alanın varsa araştırıp yazılar/bloglar paylaşacağın bir web sitesi açarak, bıkmadan google aramalarına yönelik içerikler paylaşırsan adsense geliri elde edebilirsin. Bu yüzlerçe para kazanma yönteminden sadece bir tanesi ve diğerlerine göre daa kolayı diyebilirim. Ancak biraz sabır gerektiriyor olabilir.

İş ilanlarından yerel haber siteleri için veya e-ticaret siteleri için editörlük başvurusunda bulunabilirsin. Bu benim yatığım ilk işti. Buda kolay bir başlangıç olur.

Konu sahibi onu öğrenene kadar piyasadaki işlerin yarısını yapay zeka alacak, ortalık vasıfsız juniorlardan geçilmiyor zaten. Herkes "yazılımcı ol, kodlama öğren" diyor da sizler kaç yıllık tecrübe ile ne kadar kazanıyorsunuz merak ediyorum.
Kazanmıyorum da bahsettiğim şey hayat geçindiren meslekler değil. Yazılım ya da kodlama bilenlerin internetten para kazanma ihtimali daha yüksek oluyor. Ben yazılım ya da kodlama ile uğraşmıyorum ama üniversite okuyup da yazılım işi dolayısıyla internet üzeri iş alan tanıdığım var. Para kazanıyor mu evet konu sahibinin de merak ettiği buydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı