İnternetten para nasıl kazanılır?

DiabIo

Decapat
Daha fazla  
İnternetten nasıl kolayca para kazanabilirim. Anketlere katılma, reklam izleme, görev yaparak para kazanılacak siteler, uygulamalar var mıdır?

Bu tarz şeylerden para kazanmak çok zor. Bir sürü reklamını vs. gördüm denedim ama 150 tane reklam izleyip, anket doldurup alacağın şey 1-2₺ oluyor. Yani bir şey kazanılmıyor.

Eğer gerçekten bir şeyler kazanmak istiyorsan, freelancer olarak ilan açabilirsin sitelerde.

Bu tarz şeylerden para kazanmak çok zor. Bir sürü reklamını vs. gördüm denedim ama 150 tane reklam izleyip, anket doldurup alacağın şey 1-2₺ oluyor. Yani bir şey kazanılmıyor.

Eğer gerçekten bir şeyler kazanmak istiyorsan, freelancer olarak ilan açabilirsin sitelerde.

Anladım hocam. Bende bir sürü siteye girdim uygulama indirim hiç kazanç elde edemedim en fazla 2 TL. Bir de freelancer ne oluyor tam olarak fazla bilmiyorum da. 😁

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeteneklerini freelancer platformlarında sergileyebilirsin. Bionluk gibi sitelerde çalışabilirsin. Yazarlık, video kurgu, fotoğraf düzenleme, seslendirme vs. gibi bir sürü iş ilanı var. Yeteneğine göre sende iş ilanı açabilirsin.

Anladım hocam. Bende bir sürü siteye girdim uygulama indirim hiç kazanç elde edemedim en fazla 2 TL. Bir de freelancer ne oluyor tam olarak fazla bilmiyorum da. 😁
Mesela Adobe Photoshop üzerinde yeteneğin vardır, bunu kullanarak insanlardan cüzi miktarda bir ücret isteyerek işlerini halledersin. Ya da logo tasarımı yapabiliyorsundur, ya da yazı dilin çok iyidir ve el yazısıyla yazılmış bir yazıyı dijitale dökmen istenebilir gibi gibi. Örnekler çoğaltılabilir. Freelancer deniyor buna işte, dijital ortamda serbest meslek gibi de düşünebilirsin.

Ek olarak freelancer sitelerinde, çevirmen, CVV hazırlayan insanlar, yazı editörleri falan da var. Yani ekstra aman aman bir yetenek istemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı