İnternetten PC almak

Detay belirt hocam. Alacağın sitenin adı nedir? Alacağın sistemin adı nedir?

Teknobiyotik'ten 2 hafta önce montajlı bir şekilde aldım. Kargoya verildikten 1 gün sonra elime ulaştı. Ekran kartı hariç (güvenlik için sökerek gönderiyorlar) her parçam montajlıydı ve herhangi bir sorun yaşamadım. Kargo da Aras Kargo ile gelmişti.
Siparişiniz onaylandıktan kaç gün sonra geldi bilgisayar hocam ? Benim dün öglene doğru onaylandı (17 haziran)

Siparişiniz onaylandıktan kaç gün sonra geldi bilgisayar hocam ? Benim dün öglene doğru onaylandı (17 haziran)
Onaylandıktan 2 gün sonra montaja başlandı. montajdan 2 gün sonra yani onaydan 4 gün sonra kargoya verildi.

Hocam kargoya 4 günde verildi ama Aras Kargo çok yavaştı. Zannediyorum ki karantina yoğunluğundan dolayı yavaşlar. Kargo'ya verildikten 1 hafta sonra elime ulaştı kasa.
Bende ertesi gün ulaştı, bende bi gariplik var galiba :D

Onaylandıktan 2 gün sonra montaja başlandı. montajdan 2 gün sonra yani onaydan 4 gün sonra kargoya verildi.
Hocam kargoya 4 günde verildi ama Aras Kargo çok yavaştı. Zannediyorum ki karantina yoğunluğundan dolayı yavaşlar. Kargo'ya verildikten 1 hafta sonra elime ulaştı kasa.

Tesekkürler hocam demekki 1 hafta beklicem. İnşallah sorunsuz gelir :) Kurulum yaparken yardim istesem sizden sorun olmaz dimi mesaj atsam 😁

Valla 2 hafta önce vatandan parçaları teker teker aldım 2 günde geldi hepsini de kendim montajladım gayet memnunum,artık o internetten bişey alınmaz görüşü geride kaldı bence.

Tesekkürler hocam demekki 1 hafta beklicem. İnşallah sorunsuz gelir :) Kurulum yaparken yardim istesem sizden sorun olmaz dimi mesaj atsam 😁
PC'yi montajsız mı alacaksınız? Ben montajlı aldığım için kurulumda sadece ekran kartını biliyorum :D Onda da yardım edebilirim tabii.

Geri
Yukarı