İnternetten PC toplama

moonway 3D

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İnternetten PC toplamak istiyorum ama parçalar bozuk ya da kargoda kırılır diye korkuyorum.

Güvenilir yerlerden alışveriş yapmaya bak, Neredeyse her hafta 3-4 sistem topluyorum. Ne zaman bir sorun yaşasam çözüm odaklı yanaşıyorlar. Kırılma vs yaşamadım. Ama korkmana gerek yok böyle bir durumla karşılaşırsan güvenilir yerden alınca çözümü de mevcut oluyor.

Hazır sistem için diyorsanız hasar görebilmesi muhtemel parçalar ayrı gönderiliyor zaten, ekran kartı gibi mesela. İsterseniz bazı siteler montajlanmamış bir şekilde de gönderilebiliyor, içiniz rahat olsun.

Dostum Hepsiburada'yı tavsiye ederim sayelerinde sadece15 TL'ye aldıktan sonraki gün ya da o gün içerisinde kapında ben şayet Hepsiburada'dan aldım.

Şimdi demek istediğim şu ben parçaları belli aralıklarla alacağım onun yüzünden daha sonra bozuk çıkarsa ya da hasar varsa iade zor olur.

Hazır sistem için diyorsan hasar görebilmesi muhtemel parçalar ayrı gönderiliyor zaten, ekran kartı gibi mesela. İsterseniz bazı siteler montajlanmamış bir şekilde de gönderilebiliyor, içiniz rahat olsun.
Her parça kendi kutusundan ve ambalajlı biçimde daha güvenli olur.
Hepsini birbirine tutturmak değil.

Peki sizin kargolama şekliniz nasıldı kargo poşeti içindemi geliyor PSU motherboard CPU yoksa ayrı bir kutudamı.
Sıfır cihazlar nasıl geliyor önünüze sağlammı yoksa poşedin içine direkt atıyorlar mı?
Lütfen birisi söylesin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı