Internetten PC alınır mı?

Kurulum ve kargo 3 hafta süreceğinden İtopya mağazasına gidip 3 poşet dolusu parça alıp kendim kurdum. :D
Gayet mantıklı:) Zaten ben İtopya mağazasını sadece gidip elden alabileceklere tavsiye ediyorum:) Malum telefonlara veya e-postalara hiç bakmadıklarından:)

Alınabilir, tabiki güvelinir site olması lazım. Bence İtopya bu konuda son derece başarılı. Birde Teknobiyotik var ordan alışveriş yapmadım ama sistemimi İtopya'dan aldım gayette memnunum.
Teknobiyotik saygısız bir firma, tavsiye etmiyorum.
İtopya fena değil incehesap bana pek güvenilir gelmiyor yerinizde olsam hepsini ayrı ayrı hepsiburada gibi sitelerden indirimleri takip ederek toplardım aceleniz yoksa.
İncehesap'tan ekran kartı aldım bir problem yaşamadım, içiniz rahat olsun derim. Bence İtopya artık diğer sitelere oranla pahalı kalıyor, Vatan'dan çok geri kalır fiyatları yok.

Düşündüğünüz bütçeyi ve tam olarak neye ihtiyacınız olduğu bilgisini verin ve güvenilir firmalardan tavsiyeler gelmeye başlasin. Sizin gibi düşünen hatta böyle bir alternatifi olduğunu bile bilmeyen insanlar sayesinde Vatan bilgisayar yüksek fiyatları ile tok saticilik yapmaya devam ediyor.

Teknobiyotik'ten P1 sistemini yükselterek aldım 2 güne geldi. Herkesin deneyimi farklı internetteki 1-2 kişi kötü deneyim yaşadı diye firmalar dolandırıcı olmuyor.

Bu arada sistemi Vatan'dan toplamanızı önermem. Çünkü:
Çeşit az. Türkiye'de çok tutulan Sharkoon, Aerocool, High Power, Asrock, Galax, Palit, XFX, DarkFlash, NZXT, Phanteks, DeepCool markaları yok mesela. Fiyatlar piyasanın çok üzerinde. Taksitle alacaksanız Hepsiburada'nın vade farkı daha az. Montaj olarak Sinerji ve Teknobiyotik çalışanları daha iyi işler çıkarıyor. En önemlisi de fatura sahibi farklı olunca Vatan garantide sorun çıkarıyor. Bu nedenle aldığınız ürünü satarken ürün değer kaybına uğruyor.

Arkadaşın konusu aşağıda, yeni konu açmak yerine konuyu öne çıkar lütfen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı