İnternetten satış yapmak istiyorum

Wopsle

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internetten Shopier ile satış yapmak istiyorum. Ayrıyeten bir vergi ödemem gerekiyor mu? Ya da ek izin belge vs. bir şeyler lazım mı? Çünkü epin / dijital kod satmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Not: 18 yaşında değilim.

Öyle kolay işler değil bayilik alman lazım bilmem ne uzun hikayeler sen önce okulunu bitir sonra kariyeerini düşünürsün.

İnternet de olsa vergi numaran yada evrakların yoksa sıkıntı. Şirket kurman gerekiyor karşıdaki alıcı muhatap arar.
Ben bir ara konsol işine girmiştim bildiğimiz ikinci el sitelerde adam benim iki katıma satıyordu ben satamıyordum çünkü adam işletmeydi.

Okulunu okumanı tavsiye ederim.
Hocam okuyorum da işte heves ettim diyelim
Öyle kolay işler değil bayilik alman lazım bilmem ne uzun hikayeler sen önce okulunu bitir sonra kariyeerini düşünürsün.
Hocam okulumu okuyorum ama boş zamanlarımda uğraşmak istiyorum. Bayilik deide bazı tedarikçilerle anlaşma vs. yapmak istiyorum. Stok olayı sorun değil.
İnternet de olsa vergi numaran yada evrakların yoksa sıkıntı. Şirket kurman gerekiyor karşıdaki alıcı muhatap arar.
Ben bir ara konsol işine girmiştim bildiğimiz ikinci el sitelerde adam benim iki katıma satıyordu ben satamıyordum çünkü adam işletmeydi.
Anladım Hocam. Bildiğim kadarıyla shopierda şirket istenmiyordu ama bi bakayım.

18 yaşından küçüksen aracı ödeme sistemi ile ödeme almayı unut. (Shopier, Buypayer, IYZICO) Bunu kullanabilmek için vergi numarası istiyor, vergi numarası için şirket kurmak ve 18 yaşında olmak gerekiyor, şirket kurmak için de para gerekiyor.

18 yaşından küçüksen aracı ödeme sistemi ile ödeme almayı unut. (Shopier, Buypayer, IYZICO) Bunu kullanabilmek için vergi numarası istiyor, vergi numarası için şirket kurmak ve 18 yaşında olmak gerekiyor, şirket kurmak için de para gerekiyor.
aileden birinin adına açacaktm aslında

aileden birinin adına açacaktm aslında
Ailenin şirketi varsa iştiraki olarak shopier kullanabilirsin fakat şirketi yoksa vergi vermek için şirket açman gerek diye biliyorum. Çok büyük satışlar yapmayacaksan ödemeyi direkt almayı dene çünkü şirket çok masraflı. (Bağkur, gelir vergisi, damga pulu vs.) Shopier hangi evrakları istiyormuş sitesine gir bak daha sonra istediği evrakları ailen ile birlikte almayı dene.

Geri
Yukarı