İnternetten sony xperia z2 alınır mı ?

Gold çok çıkarcı bir marka ithalat olan xperia z2 1500lira-1700 civarında satılıyor distribütör garatili z2 2000tl zaten.Eğer taksit istiyorsan vatanbilgisayar odeabank ile anlaşmalı veriyor ben lg g3'ü 6 taksitle böyle aldım 36 aya kadar ne kadar istersen taksitli alabilriyorsun.

Gold çok çıkarcı bir marka ithalat olan xperia z2 1500lira-1700 civarında satılıyor distribütör garatili z2 2000tl zaten.Eğer taksit istiyorsan vatanbilgisayar odeabank ile anlaşmalı veriyor ben lg g3'ü 6 taksitle böyle aldım 36 aya kadar ne kadar istersen taksitli alabilriyorsun.
bugün sony xperia z2 1899 tl 5 tl de kargo ücreti gold dan internet den tek çekim siparişi verdim aslında her zaman vatan bilgisayar dan alırım ama fiyat cazip geldi bende burayı tercih ettim şu an hediye samsung s5 kullanıyorum ama ben sony ci olduğum için eğer kullanıcksan sony tercih ediyorum s5 de en büyük sorunum ön kamera berbat ötesi diğer eksiğini bildiğim bir sorun yok yorumlar için tşk ederim

bugün sony xperia z2 1899 tl 5 tl de kargo ücreti gold dan internet den tek çekim siparişi verdim aslında her zaman vatan bilgisayar dan alırım ama fiyat cazip geldi bende burayı tercih ettim şu an hediye samsung s5 kullanıyorum ama ben sony ci olduğum için eğer kullanıcksan sony tercih ediyorum s5 de en büyük sorunum ön kamera berbat ötesi diğer eksiğini bildiğim bir sorun yok yorumlar için tşk ederim
aldığın cihaz ithalatçı marka onun için eğer garantiden hiçbir şey umma sana daha kötü halde gelir cihaz.Aynı cihazı 1600 lirayada bulabilirdin.

doğru n11.com gibi siteler de daha uygun fiyata vardı ama en azından muhattab olabileceğim belirli bir firma olsun dedim en azından inşallah bir sıkıntı yaşamam.

Bana kalsa yapma yani ama gerçekten güvendiğin bir site varsa olabilir. Ama ben şahsen internet alışverişlerine pek güvenmiyorum

Hepsiburada telefon konusunda güvenilir mi arkadaşlar fiyatları diğer sitelere göre uygun geldi vatan,teknosa,bimeks gibi yerlere göre

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı