Sony Xperia Z2 Alınır Mı?

mertlanco

Kilopat
Daha önce 2200 liraya telefon önerisinde bulunmuştum. Fakat geçenlerde Z2yi inceleme fırsatım oldu. Gayet beğendim. Peki bu telefon alınır mı? (Bazı forumlarda kasma ,ısınma sorunları olduğunu duydum.)

Eğer beğendiysen bence alınır. Ben de kullanıyorum gayette memnunum. Kasma ve donma oluyor tabii ki ama benim elime aldığım her elektronik cihaz kasıp donuyor .

Pc suite ile lolipop güncellemesi kurdum. Clean master kullanıyorum. Piyasada populer olan çoğu oyunu ve uygulamayı kullandım. Donanımsal olarak herhangi bir sıkıntı yaşamadım, uzun süreli kullanımda tabiki ısınıyor ve bu diğer cihazlardada böyle. Sarj süresi gayet tatmin edici, ama imkanınız varsa Z3 alabilirsiniz

Ben de 5 aydır Z2 kullanıyorum o paraya daha iyi bir telefon alabilirsin. Z2'yi tavsiye etmiyorum. Samsung ya da HTC al Sony'i boşver hiç girme.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk çıktığından beri kullanan biri olarak telefon kendini bana yeterince ispat etti. Gayet dengeli bir telefon. Bu telefon hakkında saçma sapan yorumlar yapanlar Android telefon kullanmasınlar hiç. Isınma sorunu yaşayan varsa tamamen yüklediği programlarla ilişkilidir. Telefonun böyle bir sorunu yoktur. Saçma sapan uygulamalar yüklerseniz her telefonu ısındırırsınız.

Telefonda kasma sıkıntısı da yaşamadım. Hatta performansını kısarak kullanıyorum.

@İlkay Ş. Clean Master kullanma. Sürekli arka planda çalışarak ve yaptığın her şey hakkında bilgi toplayarak sadece telefonunun ısınmasına sebep olur. Bir program kullanmak istiyorsan CCleaner kullanabilirsin. Ya da gerek yok arada sırada Ayarlar'dan Uygulamalara girip ön bellek temizliği yap.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı