İnternetten video nasıl indirilir?

Redblow

Hectopat
Daha fazla  
Üniversitem Zoom üzerinden yapılan canlı yayını sonradan siteye yüklüyor. Bilgisayarıma indirmek istiyorum başlarda IDM indirmiştim onla indirebiliyordum ama süresi doldu Crack'te kullanmak istemiyorum. Birkaç tane IDM benzeri denedim ama bazıları hiç yakalayamadı bazıları da indiremedi. Nasıl yapabilirim? Tavsiyeniz nedir?

XDM (Xtreme video downloader) güzel bir alternatif IDM'e tasarımsal açıdan ve mantık olarak ancak ben en son kullandığımda videoları geçtim pdf'lerde dahi sıkıntı çıkartabiliyordu indirme yaparken (Açılmayan dosyalar). O yüzden uzun süredir kullanmıyorum. Yeni bir güncelleme geldiyse bakabilirsiniz.

Bunu az önce denedim videoyu buluyor download diyorum bu site bulunamıyor diyip hata veriyor.
Video'nun URL'sini kopyala sonra buraya linki yapıştır. Dönüştürücü: YouTube MP3 ve YouTube MP4 ücretsiz - noTube.
Hocam youtube için bu ama ?
XDM (Xtreme video downloader) güzel bir alternatif IDM'e tasarımsal açıdan ve mantık olarak ancak ben en son kullandığımda videoları geçtim pdf'lerde dahi sıkıntı çıkartabiliyordu indirme yaparken (Açılmayan dosyalar). O yüzden uzun süredir kullanmıyorum. Yeni bir güncelleme geldiyse bakabilirsiniz.
Bunu denedim dosyaları felan indiriyordu ama istediğim videoya gelince videoyu buluyor ama yükle deyince kalıyordu yükleme başlamıyordu.

Video download helper eklentisi işinize yarayacaktır.

Baya güzel bir eklentiymiş fakat bu da olmadı videoyu buluyor 170 MB mesela indir dedikten 2sn sonra hazır diyor fakat tabii ki yüklemiyor çoğu eklentide bu sorun oldu sadece IDM sorunsuz indirdi çok sinir bozucu.

Geri
Yukarı