Interstellar Main Theme- Extra Extented (Soundtrack by Hans Zimmer)

Gunfheum

Kilopat
Makaleler
17
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hans Zimmer'dan daha iyi film müziği yapabilen var mı? Sanmam. Şaheseri daha önce dinlememiş olanlar için bağlantısını bırakıyorum. Ekstra uzatılmış versiyonu ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneri için teşekkürler araştıracağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şu müzik Hildur Guðnadóttir'e ait.

Şu müzik Hildur Guðnadóttir'e ait.
Siz bunu attığınızda ben de Joker filminin resmi soundtrack parçasını dinliyordum :D 92. Oscar ödül töreninde ''Best Original Score'' kategorisinde ödül almış, zaten Joker filmini çok sevdim. Müzisyenini de tanımak iyi oldu.

Hans Zimmer'dan daha iyi film müziği yapabilen var mı? Sanmam. Şaheseri daha önce dinlememiş olanlar için bağlantısını bırakıyorum. Ekstra uzatılmış versiyonu ile.
Hans Zimmer bunu duysa; ağzınıza tuvalet terliğin tersi ile vururdu muhtemelen. Eğer bir konuya / alana yeterince hakim değilseniz böyle iddialı cümleler kurmayın. -"Tofaş şahinden daha iyi bir araba yok bence" demek ne kadar gülünç bir izlenim yaratıyor.

Sinema sektöründeki en üst makam sahibi burada. Kimse de onu geçemeyecektir.

@Single_factor ''Ağzına terlikle vururdu. '' falan hiç hoş bir üslup kullanmıyorsunuz. Beni tanımadan konuya/alana hakim olmadığım izlenimini de çıkarmanız gülünç olmuş, kusura bakmayın. Sadece attığım bir parça ve parçaya/sanatçısına dair olan görüşümü belirttiğim için forumda bu kadar aşağılandığımı hatırlamıyorum. Hans Zimmer'a ''tofaş şahini'' benzetmesini yapmanız da sanırım konuya hakim olmadığınızı gösteriyor.
böyle iddialı cümleler kurmayın.
Kimse de onu geçemeyecektir.
Az önce yanlış mı okudum yoksa kendinizle mi çeliştiniz? Hayret, zaten böyle bir üslubu kullanan insandan fazla bir şey bekleyemezdim :)

''Ağzına terlikle vururdu. '' falan hiç hoş bir üslup kullanmıyorsunuz.
Beni tanımadan konuya/alana hakim olmadığım izlenimini de çıkarmanız gülünç olmuş, kusura bakmayın.
Hans Zimmer'dan daha iyi film müziği yapabilen var mı? Sanmam
Sizin nasıl bir insan olduğunuz değil mevzu, meraklıysanız onu başka bir yerde anlatırsınız.
Yazdığınızdan müzik / film müzikleri alanına hakimiyetiniz belli oluyor, iddalı konuşuyor olmak bilgili iseniz övgü, değilseniz; yergi ile karşılanır. Doğal bir sonuç.

Konuya uzak olduğunuz için anlayın diye herkesin bileceği bir alandan örnek vermiştim;
-"Tofaş Şahin en iyi arabadır" diye ortalarda dolaştığınızda benzer karşılıklar alırsınız :)

Her para verilen deliğe giren birine "daha iyisi yok" demek, böyle bir cesaret / bilgi işte.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı