İntro yaparak nasıl para kazanabilirim?

Özgün olmadığı sürece sıkıntı hocam artık modası geçti. Artık 2 tık ile yapılabiliyor bunlar.

Sade şarkılar kullanın her yeri patlamasın şarkının. Görseller çok fazla yerinden oynuyor biraz sabit tutun. İntro artık nadir kullanılan bir şey olduğu için biraz zorlanacaksınız.

Dostum önce kendi markanı yarat. İnstagram da ve Facebook da markanın profilini oluştur. Porfilinde belirli ücret karşılığı İntro yapdığınla ilgili birkaç gönderi paylaş. Hatta kısa sürede daha fazla müşteriye ulaşmak için 8-16 TL civarında instagramda reklam ver. Bir kaç hafta içinde teklif almaya başlarsın.

Evet, başlıktan da gördüğünüz üzere nasıl intro yaparak para kazanmanın yollarını öğrenmek istiyorum.
İntrolarım profesyonel kıvamındadır.
Size örnekler veriyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet durum ortada daha önce bionluk gibi sitelere başvurdum, ancak en fazla 2 müşteri bulabildim.

Bence artık mu tip introların modası geçti eğer illa yapacağım diyorsan birazcık daha ustalaşmalısın şu anda aktif olarak intro kullanan pek yok fakat eğer bu işte çok çok ustalaşırsan bence müşteri bulursun fakat şu an benim gördüğüm kadarıyla introlar daha çok Minecraft pvp alananıda youtunerların birşeyleri kesmesi vb. şeklinde kullanılıyor ve bunlar bütçeli şeyler eğer para kazanmak istiyorsan zor ama bu tip şeyler yapman gerek bence.

Geri
Yukarı